Szczegóły produktu

Symbol KKWA
Stan DUŻY
Grupa BR
W opakowaniu 10.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
63,11 PLN /szt
 
Cena brutto
77,63 PLN /szt

Opis


Kłódka LOB 70mm KWA KW02-3

OPIS:
Kłódka LOB 70mm KWA KW02-3 to wzmocnione zabezpieczenie z chronionym pałąkiem, które idealnie sprawdzi się do zamykania różnego rodzaju akcesoriów i sprzętu. Kłódka posiada korpus o szerokości 66 mm i wysokości 72 mm, a pałąk wewnętrzny ma szerokość 20 mm, wysokość 26 mm i średnicę 12 mm. Całość wykonana jest z trwałego i solidnego materiału – znalu.

CECHY:
- Kłódka zasuwkowa z kluczem
- Kolor brązowy
- Dostępna wraz z trzema kluczami

PARAMETRY:
- Kod Produktu: KKWA
- Wymiary: 66 mm x 72 mm (korpus), 20 mm x 26 mm x 12 mm (pałąk)
- Materiał: znal
- Marka: LOB
- Waga: 0,575 kg
- Jednostka miary: szt

ZASTOSOWANIE:
Kłódka zasuwkowa LOB 70mm KWA KW02-3 posiada szerokie zastosowanie zarówno w domu, jak i w miejscach publicznych. Doskonale sprawdzi się do zamykania i zabezpieczania różnego rodzaju sprzętu, akcesoriów, skrzynek, szafek, a także rowerów, wózków i innych przedmiotów. Dzięki dużej odporności na uszkodzenia, kłódka gwarantuje skuteczne zabezpieczenie mienia przed kradzieżą.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.