Kłódka LOB trzpieniowa TANTAL KT-10 Atest

Szczegóły produktu

Symbol TANTAL
Stan BRAK
Grupa BR
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
118,95 PLN /szt
 
Cena brutto
146,31 PLN /szt

Opis


Kłódka LOB sztabowa TANTAL KT-10 Atest

Opis:
Kłódka trzpieniowa LOB TANTAL KT-10 to zabezpieczenie spełniające surowe wymagania 5 klasy zabezpieczenia. Wyposażona jest w klucz 6-nacięciowy, co znacznie podnosi poziom zabezpieczenia. Dodatkowo, kłódka posiada osłonę z profilu stalowego oraz tarczkę obrotową, które utrudniają przekręcanie bębenka. Produkt jest atestowany.

Cechy:
- Kłódka zasuwkowa trzpieniowa
- Zastosowanie klucza 6-nacięciowego
- Osłona z profilu stalowego
- Tarczka obrotowa utrudniająca przekręcanie bębenka
- Atest klasy C

Parametry:
Kod Produktu: TANTAL
Wymiary: brak danych
Ilość kluczy: 4
Materiał: ZnAl
Marka: LOB
Waga: 0,917 kg
Jednostka miary: szt.
Kod kreskowy EAN: brak danych

Zastosowanie:
Kłódka LOB TANTAL KT-10 jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających solidnego zabezpieczenia. Dzięki swoim właściwościom, doskonale sprawdzi się do zabezpieczania różnego rodzaju obiektów, np. szafek, skrzynek, bram czy drzwi. Jest to produkt spełniający surowe normy, co czyni go jednym z najlepszych na rynku w swojej kategorii.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.