Opis
Drzwiczki rewizyjne z tworzywa ABS 20 x 20 cm, białe
Opis:
Białe drzwiczki rewizyjne XL-TOOLS wykonane z tworzywa ABS służą do estetycznego maskowania otworów serwisowych w ścianach i pionach instalacyjnych. Ułatwiają szybki dostęp do elementów takich jak zawory, liczniki czy połączenia instalacyjne, bez ingerencji w wykończenie ściany lub elewacji. Lekka konstrukcja i prosta forma sprawiają, że produkt dobrze integruje się z typowymi aranżacjami wnętrz.
Wymiary:
- szerokość: 20 cm
- wysokość: 20 cm
Cechy:
- Tworzywo ABS: lekkie, odporne na korozję i łatwe w utrzymaniu czystości.
- Format 20 x 20 cm: popularny wymiar do większości standardowych otworów rewizyjnych.
- Kolor biały: neutralny i łatwy do dopasowania do ścian malowanych i tynkowanych.
- Prosty montaż: przeznaczone do instalacji w ścianach i pionach instalacyjnych.
- Swobodny dostęp serwisowy: szybkie otwieranie w celu kontroli i prac eksploatacyjnych.
- Zastosowanie maskujące: polecane tam, gdzie nie jest wymagana zabudowa metalowa.
Parametry:
- Kod Produktu: OP2020
- Marka: XL-TOOLS
- Producent: XL-TOOLS Poland
- Jednostka miary: szt
- Waga: 0,15 kg
- Wymiary: 20 x 20 cm (szerokość x wysokość)
- Materiał: ABS (tworzywo sztuczne)
- Kolor: biały
- Kod Kreskowy EAN13: 5907630116925
Zastosowanie:
Drzwiczki rewizyjne XL-TOOLS przeznaczone są do maskowania otworów rewizyjnych w ścianach i pionach, zapewniających dostęp do zaworów, liczników oraz innych elementów instalacyjnych ulokowanych pod tynkiem lub w zabudowie. Sprawdzają się w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych, a także jako element estetycznego wykończenia punktów serwisowych na elewacji, w miejscach niewymagających drzwiczek metalowych.
Korzyści:
- Uporządkowany wygląd ścian dzięki estetycznemu zakryciu otworów serwisowych.
- Szybki dostęp do instalacji podczas przeglądów i drobnych napraw, bez konieczności kucia ścian.
Praktyczne drzwiczki rewizyjne XL-TOOLS 20 x 20 cm to proste i skuteczne rozwiązanie do estetycznego ukrycia otworów serwisowych i zapewnienia wygodnego dostępu do instalacji. Dzięki tworzywu ABS produkt jest lekki i łatwy w montażu.
Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.