Zamówienia

Serwis przeznaczony jest wyłącznie dla podmiotów gospodarczych. Nie prowadzimy sprzedaży dla osób prywatnych. Prezentowane na stronie ceny są cenami detalicznymi netto. Aby uzyskać dostęp do cen hurtowych należy posiadać konto użytkownika i zalogować się.

ZAMÓWIENIA
Czas realizacji zamówień może okresowo się wydłużyć. Obecnie średni czas realizacji wynosi ok. 2-4 dni roboczych.

Zamówienia przyjmujemy:


  • 24/7 za pośrednictwem platformy B2B (należy zalogować się do konta użytkownika na stronie www.irma.pl)
  • telefonicznie u przedstawicieli handlowych
  • e-mailem: zamowienia@irma.pl
  • telefonicznie w naszym dziale handlowym: +48 12 272 88 10, 274 64 16
  • faksem: +48 12 272 88 14
Nie realizujemy zamówień poniżej 150 zł netto. Zastrzegamy sobie możliwość skorygowania ilości zamawianego towaru, do ilości minimalnej lub do pełnego opakowania. Informacja o minimum oraz opakowaniu znajduje się na kartach produktów.

DOSTAWA NA TERENIE CAŁEGO KRAJU
Przy zamówieniach powyżej 500,00 zł netto towar wysyłamy na własny koszt (maksymalnie 2 paczki). Przy zamówieniach poniżej 500,00 zł netto proponujemy tanie, ekspresowe przesyłki w cenie 15,00 zł netto (20,00 zł netto pobranie) za każdą paczkę do 30 kg. Zawsze staramy się pakować towar tak, aby ograniczyć koszty wysyłki.
Do towarów o dużych gabarytach (np. łopaty do śniegu, taczki, pojemniki, rury piecowe, miotły, style, itp.) lub szczególnie ciężkich/lekkich/długich (np. ruszta do pieca, łańcuchy, styropian, tektura itp.) doliczamy dodatkowe koszty. Koszty te mogą nie być widoczne podczas składania zamówienia on-line. Dostawca zastrzega sobie możliwość odmowy bezpłatnej dostawy bez podania przyczyny. Sporadycznie mogą wystąpić opóźnienia w dostawie.

INFORMACJE O PRZESYŁCE
Od złożenia zamówienia aż do dostawy będziecie Państwo na bieżąco informowani o statusie zamówienia.

REKLAMACJE DOSTAWY
Wszelkie zgłoszenia dotyczące niezgodności w dostawie należy zgłaszać maksymalnie do 3 dni roboczych od momentu odebrania towaru. Po tym czasie reklamacje z tego tytułu nie będą uwzględniane.
Zwrot towaru w ramach reklamacji należy wcześniej zgłosić w biurze BOK, nie przyjmujemy paczek wysłanych na nasz koszt spedycją inną niż DB Schenker.


ZDJĘCIA
Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane zdjęcia były aktualne, należy jednak pamiętać, że są to zdjęcia poglądowe i mogą nieznacznie różnić się od oryginałów. Nie stanowi to jednak podstawy do reklamacji. Wszystkie zdjęcia produktów ma www.irma.pl są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody IRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.