Dysza ceramiczna do piaskowania 5mm (kpl 5szt)

Szczegóły produktu

Symbol PISP15
Stan DUŻY
Grupa XP
W opakowaniu 20.0000
W kartonie 200.0000
Min. do zamówienia 4.0000
Jednostka podstawowa kpl

Ceny

Cena netto
10,71 PLN /kpl
 
Cena brutto
13,17 PLN /kpl

Opis


Dysze ceramiczne do piaskowania 5 mm – komplet 5 sztuk

Opis:
Komplet pięciu dysz ceramicznych XL-TOOLS do urządzeń do piaskowania, przeznaczonych do prac czyszczących i renowacyjnych. Ceramiczna końcówka zapewnia dłuższą żywotność i stabilny strumień ścierniwa w porównaniu ze stalą, co przekłada się na powtarzalne efekty obróbki. Zestaw sprawdza się jako komplet roboczy na wymianę, gdy liczy się ciągłość pracy i szybka dostępność zapasowych końcówek. Rozmiar 5 mm ułatwia precyzyjne prowadzenie strumienia przy usuwaniu korozji, starej farby oraz przy matowieniu szkła. Marka XL-TOOLS to praktyczny wybór dla serwisów i warsztatów, które wymagają przewidywalnych parametrów dysz.

Wymiary:
- Średnica wewnętrzna: 5 mm
- Średnica zewnętrzna: 16,5 mm (stożek)
- Długość: 35 mm

Cechy:
- Dysze ceramiczne XL-TOOLS o zwiększonej odporności na ścieranie względem końcówek stalowych.
- Rozmiar 5 mm do precyzyjnego i równomiernego prowadzenia strumienia ścierniwa.
- Kształt stożkowy (16,5 mm na zewnątrz) ułatwia osadzenie w gnieździe dyszy.
- Długość 35 mm – kompaktowa budowa sprzyjająca stabilnej pracy.
- Komplet 5 sztuk – gotowy zapas roboczy ograniczający przestoje.
- Przeznaczone do urządzeń do piaskowania w pracach czyszczących, renowacyjnych i przygotowania powierzchni.

Parametry:
- Kod Produktu: PISP15
- Wymiary: średnica wewnętrzna 5 mm; średnica zewnętrzna 16,5 mm (stożek); długość 35 mm
- Marka: XL-TOOLS
- Producent: XL-TOOLS Poland
- Waga: 0,116 kg
- Jednostka miary: kpl
- Kod Kreskowy EAN13: 5903347022740
- Zawartość zestawu: 5 sztuk dysz ceramicznych
- Materiał: ceramika
- Kształt: stożek

Zastosowanie:
- Piaskowanie elementów stalowych i metalowych.
- Usuwanie korozji oraz starej, łuszczącej się farby.
- Matowienie szkła i przygotowanie powierzchni do dalszej obróbki.

Korzyści:
- Dłuższy czas pracy na jednej dyszy w porównaniu ze stalą – mniejsza liczba przestojów i niższe koszty eksploatacyjne.
- Stabilny, ukierunkowany strumień ścierniwa poprawia powtarzalność rezultatów i efektywność czyszczenia.
- Komplet XL-TOOLS (5 sztuk) zapewnia szybkie zastępstwo zużytych końcówek bez przerywania procesu.

Zestaw dysz ceramicznych XL-TOOLS to praktyczne rozwiązanie dla warsztatów i ekip renowacyjnych, które potrzebują niezawodnych, powtarzalnych parametrów piaskowania. Zapewnia wygodę użytkowania i przewidywalne efekty w codziennej pracy.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.