Szczegóły produktu

Symbol GKK92
Stan DUŻY
Grupa IR
W opakowaniu 20.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
20,37 PLN /szt
 
Cena brutto
25,06 PLN /szt

Opis


Gałko-klamka dł.szyld mal.90kl brąz MK

Opis:
Gałko-klamka długością szyldu 90kl w kolorze brązowym MK. Ten produkt to uniwersalne okucie drzwiowe, które można zainstalować zarówno w drzwiach lewych, jak i prawych. Gałko-klamka umożliwia otwieranie drzwi poprzez obrotu gałki lub naciśnięcie klamki. Posiada trwały lakier proszkowy, który zapewnia długotrwałą ochronę przed zniszczeniami.

W zestawie znajdują się dwie gałki z długimi szyldami, trzpień mocujący o wymiarze 8x8mm, komplet śrub M4x60mm oraz nakrętki kołpakowe w kolorze szyldów. Okucie to przeznaczone jest do bramek, furtek, drzwi, drzwiczek itp.

Parametry:
- Kod produktu: GKK92
- Wymiary: długość szyldu 90kl
- Marka produktu: MetalKraft
- Waga: 0,326 kg
- Jednostka miary: sztuki
- Kod kreskowy EAN13: 5907630117939

Zastosowanie:
Okucie to doskonale sprawdzi się przy montażu drzwi w różnych rodzajach konstrukcji, takich jak bramki, furty, drzwiczki itp. Jest łatwe w montażu i zapewnia wygodne otwieranie drzwi. Dzięki trwałemu lakierowi proszkowemu, gałko-klamka będzie estetyczna i trwała przez długi czas. Jest to idealny wybór dla osób poszukujących solidnego i eleganckiego okucia do swoich drzwi.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.