Gałko-klamka dł.szyld mal.90wk złota MK

Szczegóły produktu

Symbol GKW93
Stan DUŻY
Grupa IR
W opakowaniu 20.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
20,37 PLN /szt
 
Cena brutto
25,06 PLN /szt

Opis


Gałko-klamka dł.szyld mal.90wk złota MK

Produkt: Gałko-klamka długi szyld malowany na złoto MK - GKW93

Opis:
Gałko-klamka długości szyldu malowana na złoto z kodem produktu GKW93. Może być montowana na lewo lub na prawo. Otwieranie drzwi możliwe poprzez obrót gałki lub naciśnięcie klamki. Okucie jest lakierowane trwałym lakierem proszkowym, co gwarantuje jego trwałość. W zestawie znajdują się śruby mocujące do drzwi o grubości 35-50mm oraz trzpień mocujący o wymiarach 8x8mm. Produkt jest przeznaczony do zamka na klucz zwykły.

Cechy:
- Uniwersalne lewe/prawe okucie
- Długi szyld
- Możliwość otwierania drzwi za pomocą obrót gałki lub naciśnięcia klamki
- Trwały lakier proszkowy
- Zestaw zawiera śruby mocujące, trzpień mocujący oraz nakrętki kołpakowe w kolorze szyldów
- Montaż przy pomocy pierścienie Segera

Parametry:
- Kod Produktu: GKW93
- Waga: 0,34 kg
- Jednostka miary: sztuki
- Kod Kreskowy EAN13: 5907630117984
- Producent: XL-TOOLS Poland

Zastosowanie:
Okucie to jest przeznaczone do montażu na bramkach, furtkach, drzwiach, drzwiczkach itp. Może być używane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Jest idealne do użytku domowego oraz komercyjnego. Zapewnia wygodne, estetyczne i trwałe otwieranie drzwi.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.