Gałko-klamka dzielona malowana MK brązow RAL8017

Szczegóły produktu

Symbol GDD2
Stan DUŻY
Grupa IR
W opakowaniu 20.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
19,44 PLN /szt
 
Cena brutto
23,91 PLN /szt

Opis


Gałko-klamka dzielona malowana MK brązow RAL8017

Nazwa produktu: Gałko-klamka dzielona malowana MK brązow RAL8017
Kod Produktu: GDD2

Opis:
Gałko-klamka dzielona malowana w kolorze brązowym RAL8017 to uniwersalne okucie do drzwi, furtek, drzwiczek i innych. Posiada symetryczne wykonanie, co umożliwia montaż zarówno po lewej, jak i po prawej stronie drzwi. Gałka jest osadzana przy pomocy pierścienie Segera.

Cechy:
- Uniwersalne lewe/prawe wykonanie
- Gałka może być zamontowana z dowolnej strony drzwi
- Komplet zawiera gałkę, klamkę, śruby do mocowania szyldu przeznaczone do drzwi o maksymalnej szerokości 60mm, trzpień mocujący 8x8mm, komplet śrub M4x 60mm oraz nakrętki kołpakowe w kolorze klamki
- Pasuje do każdego zamka z orzechem 8x8mm
- Wykonane z materiałów: stal+ZnAl
- Waga produktu: 0,26kg
- Jednostka miary: sztuki

Zastosowanie:
Gałko-klamka dzielona malowana MK brązow RAL8017 jest idealna do zamontowania na drzwiach, furkach, drzwiczkach itp. Dzięki swojemu uniwersalnemu wykonaniu, może być zamontowana zarówno po lewej, jak i po prawej stronie drzwi. Praktyczna i estetyczna, zapewni nie tylko bezpieczeństwo, ale również wygodę użytkowania.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.