Szczegóły produktu

Symbol GAZ51
Stan DUŻY
Grupa BR
W opakowaniu 6.0000
W kartonie 48.0000
Min. do zamówienia 6.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
9,96 PLN /szt
 
Cena brutto
12,25 PLN /szt

Opis


Gaz w butli 175gr z gwintem do palników 7/16 cala

Opis:
Gaz w butli 175gr z gwintem do palników 7/16 cala to kartusz gazowy przeznaczony do zasilania kuchenek i palników gazowych. Może być używany również z innymi produktami przystosowanymi do zasilania z kartuszy z gwintem 7/16". Produkt zawiera mieszankę propanu i butanu, która jest bardzo energetyczna.

Cechy:
- Zawiera energetyczną mieszankę propanu i butanu
- Zgodny z normą EN 417
- Wyposażony w zawór śrubowy z gwintem 7/16"

Parametry:
Kod Produktu: GAZ51
- Rodzaj gazu: Propan 30% - butan 70%
- Pojemność: 300ml / 168g
- Rodzaj zaworu: Śrubowy / z gwintem 7/16"
- Waga: 0,3 kg
- Jednostka miary: sztuka

Zastosowanie:
Gaz w butli jest idealny do zasilania kuchenek i palników gazowych, szczególnie podczas wyjazdów na kemping czy biwak. Może być również używany z innymi produktami przystosowanymi do zasilania z kartuszy gazowych.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.