Gaz w butli 400g typu MAPP gwint 1''

Szczegóły produktu

Symbol GAZ31
Stan DUŻY
Grupa XP
W kartonie 12.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
70,37 PLN /szt
 
Cena brutto
86,56 PLN /szt

Opis


Butla 400g gaz MAPP gwint 1''

Butla 400g gaz MAPP gwint 1''

Opis:
Butla 400g gaz MAPP gwint 1'' jest używana w palnikach gazowo-powietrznych do lutowania. Dzięki wyższej temperaturze spalania mieszanka jest znacznie wydajniejsza niż LPG. Temperatura spalania może sięgać nawet 3000 °C. Jest to najbardziej popularny gaz do palników na butle jednorazowe. Może pracować w warunkach o temperaturze do 0°C. Czas pracy butli wynosi do 2,5 godzin.

Cechy:
- Gwarantowana stała najwyższa wydajność palnika
- Dłuższe okresy użytkowania
- Łatwe w użyciu
- Nie zawiera butadienu, co eliminuje zagrożenie dla zdrowia
- Gaz MAPP jest produkowany w ultra-nowoczesnych rozlewniach ze sterowanym systemem dozowania, co gwarantuje stałą najwyższą wydajność płomienia
- Specjalna mieszanka gazowa zapewnia ekstremalne temperatury płomienia, najwyższą wydajność palnika i gwarantowany czas pracy
- Pojemnik gazowy wykonany z jednego kawałka materiału, certyfikowany przez TÜV, zapewnia zwiększone bezpieczeństwo użytkowania
- Czas pracy o 1/3 dłuższy niż propan: do 2,5 godzin pracy

Parametry:
- Kod Produktu: GAZ31
- Zawór (gwint): 7/16''
- Temperatura płomienia: do 2,700 °C
- Czas pracy: do 2,5 godziny
- Waga: 0,858 kg

Zastosowanie: MAPP jest idealnym rozwiązaniem do prac lutowniczych, zapewniając wyższą wydajność i temperaturę spalania niż konwencjonalne gazy, takie jak LPG. Może być używany w palnikach gazowych, zarówno w przemyśle, jak i w majsterkowaniu.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.