Hak obrotowy HDS żuraw 1T z zabezpieczeniem HOC1

Szczegóły produktu

Symbol HOC112
Stan DUŻY
Grupa XP
W opakowaniu 5.0000
W kartonie 75.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
18,08 PLN /szt
 
Cena brutto
22,24 PLN /szt

Opis


Hak obrotowy HDS żuraw 1 t z zabezpieczeniem HOC1

Opis:
Hak obrotowy XL-TOOLS Poland HOC1 z zabezpieczeniem przed wysunięciem ładunku. Przeznaczony do zaczepiania, trzymania i zawieszania ładunków w pracy z suwnicą, dźwigiem, żurawiem, wciągarką oraz z łańcuchem zawiesiowym w klasie 80. Zatrzask ze sprężyną ogranicza ryzyko poluzowania lub zsunięcia zawiesia z haka.

Konstrukcja obejmuje ucho obrotowe i hak z zapadką, co ułatwia stabilne podwieszenie ładunku. Haki są kute, hartowane i odpuszczane. Model XL-TOOLS Poland HOC1 ma obciążenie robocze 1 t i współczynnik bezpieczeństwa 4.

Wymiary:
Obciążenie robocze WLL: 1 t
Obciążenie próbne: 2 x WLL
Obciążenie maksymalne: 5 x WLL

Cechy:
- hak obrotowy z zabezpieczeniem przed wysunięciem ładunku
- zapadka ze sprężyną ograniczająca przypadkowe wypięcie zawiesia
- wykonanie kute, hartowane i odpuszczane
- przystosowany do pracy z suwnicą, dźwigiem, żurawiem i wciągarką
- do stosowania z łańcuchem zawiesiowym w klasie 80
- współczynnik bezpieczeństwa 4
- odporność na korozję
- czerwone wykończenie widoczne na zdjęciu

Parametry:
Kod Produktu: HOC112
Marka: XL-TOOLS Poland
Producent: XL-TOOLS Poland
Jednostka miary: szt
Waga produktu: 0,58 kg
Kod kreskowy EAN13: 5903347042700
Obciążenie robocze WLL: 1 t
Współczynnik bezpieczeństwa: 4
Klasa stali: 8
Materiał: stal węglowa
Zabezpieczenie: zapadka ze sprężyną
Rodzaj: hak obrotowy HDS
Konstrukcja: kuta, hartowana i odpuszczana
Odporność: odporny na korozję

Zastosowanie:
Hak do podwieszania, zaczepiania i przenoszenia ładunków podczas pracy w systemach podnoszenia. Stosowany w zestawach z suwnicami, dźwigami, żurawiami oraz wciągarkami. Sprawdza się przy mocowaniu ładunku, gdzie wymagane jest zabezpieczenie przed przypadkowym wysunięciem zawiesia.

Hak obrotowy XL-TOOLS Poland HOC1 łączy obrotowe ucho, stalową konstrukcję i zabezpieczenie sprężynowe. To model do zastosowań, w których liczy się kontrola połączenia z ładunkiem oraz praca z obciążeniem roboczym do 1 t.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.