Kątownik pod półkę wzmocniony 120x150 biały

Szczegóły produktu

Symbol KW121B
Stan DUŻY
Grupa XL
W opakowaniu 20.0000
Min. do zamówienia 20.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
8,35 PLN /szt
 
Cena brutto
10,27 PLN /szt

Opis


Kątownik pod półkę wzmocniony 120x150 biały

Opis:
Wzmocniony kątownik pod półkę 120x150 w kolorze białym to metalowy wspornik meblowy do stabilnego montażu półek w domowych i firmowych instalacjach. Konstrukcja z dwóch elementów zgrzanych ze sobą zwiększa sztywność i nośność w porównaniu z typowymi, jednoczęściowymi konsolami. Powłoka lakieru proszkowego ogranicza podatność na zarysowania i ułatwia utrzymanie czystości. Cztery otwory mocujące umożliwiają pewne przytwierdzenie do ściany i półki, zarówno na wkręty, jak i z użyciem kołków rozporowych dobranych do podłoża. Wariant biały pasuje do większości aranżacji; dostępne są też inne kolory. MetalKraft to czytelny wybór, gdy zależy na prostym i powtarzalnym montażu półek w wielu lokalizacjach. Wspornik sprawdzi się w salonie, kuchni, biurze, warsztacie czy magazynie.
Dla szukających konkretu: kątownik pod półkę 120x150 biały MetalKraft to trwała, wzmocniona konsola półkowa z 4 otworami, gotowa do montażu na standardowych wkrętach lub kołkach.

Wymiary:
120 x 150 mm

Cechy:
- Wzmocniona, dwuelementowa konstrukcja zgrzewana – większa sztywność i stabilność półki przy codziennym użytkowaniu.
- Powłoka malowana proszkowo w kolorze białym – odporność na drobne zadrapania, estetyczny wygląd na lata.
- 4 otwory montażowe – pewny montaż do ściany i półki, kompatybilny z wkrętami i kołkami rozporowymi.
- Uniwersalny wspornik półki 120x150 – pasuje do półek z płyty meblowej, drewna czy metalu.
- Wszechstronne zastosowanie: dom, biuro, sklep, magazyn, garaż, pracownia.
- Dostępne warianty kolorystyczne: biały (ten wariant), brąz, szary, czarny – ułatwia dopasowanie do ekspozycji i aranżacji.
- Gładka powierzchnia – łatwe czyszczenie, neutralny wygląd w większości wnętrz.
- Szybki i powtarzalny montaż – odpowiednie dla instalacji seryjnych i pojedynczych montaży u klienta.

Parametry:
Kod Produktu: KW121B
Wymiary: 120 x 150 mm
Kolor: biały
Materiał: metal, powłoka lakier proszkowy
Liczba otworów montażowych: 4
Sposób montażu: wkręty lub kołki rozporowe (dobór do rodzaju podłoża)
Marka: MetalKraft
Producent: XL-TOOLS Poland
Waga produktu: 0,101 kg
Jednostka miary: szt
Kod kreskowy EAN13: 5907630177766
Pozostałe parametry: konstrukcja dwuczęściowa zgrzewana; warianty kolorystyczne: biały, brąz, szary, czarny; typ zastosowania: wspornik/podpórka do półek

Zastosowanie:
- Montaż półek ściennych w salonie, kuchni, pokoju dziecięcym, biurze i gabinecie.
- Regały i półki w garażu, warsztacie, kotłowni oraz pomieszczeniach gospodarczych.
- Ekspozycja i zaplecza w punktach handlowych; montaż półek w magazynkach i archiwach.
- Przykładowe problemy, które rozwiązuje: uginanie się półek pod obciążeniem książek lub narzędzi; mało stabilne mocowania na zbyt lekkich kątownikach; konieczność montażu półek na ścianach z różnych materiałów (cegła, beton, drewno, odpowiednio dobrane kołki do g-k); potrzeba estetycznego, białego wspornika pasującego do jasnych mebli.
Korzyści:
- Stabilna podpora półki dzięki wzmocnionej konstrukcji – mniejsze ryzyko luzów i przechyłów.
- Odporna powłoka proszkowa – dłuższy, estetyczny wygląd przy codziennym użytkowaniu.
- Elastyczny montaż na wkręty/kołki – dopasowanie do różnych typów ścian i szybka instalacja.
Niezawodny wspornik półki 120x150 biały MetalKraft to prosty sposób na solidne i estetyczne półki w domu i w pracy. Sprawdza się, gdy liczy się powtarzalny montaż i trwałość w codziennym użytkowaniu.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.