Szczegóły produktu

Symbol KDWC76
Stan DUŻY
Grupa IR
W opakowaniu 20.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
16,21 PLN /szt
 
Cena brutto
19,94 PLN /szt

Opis


Klamka do drzwi 72 WC czarna MK

Nazwa produktu: Klamka do drzwi 72 WC czarna MK

Kod Produktu: KDWC76
EAN: 5907630118257

Opis:
Klamka do drzwi wewnętrznych WC z długim szyldem. Wykonana z trwałego lakieru proszkowego w kolorze czarnym. Produkt posiada wspomaganie, co ułatwia korzystanie z niego. Klamka jest łatwa w montażu i pasuje do drzwi o grubości 35-60mm. W zestawie znajdują się śruby mocujące oraz nakrętki w kolorze klamki.

Cechy:
- Blokada WC (trzpień 4x4mm)
- Lakier proszkowy w kolorze czarnym
- Łatwy montaż
- Uniwersalna lewa/prawa klamka
- Długi szyld
- Zestaw śrub i mocowań do drzwi

Parametry:
- Rozmiar klamki: 72mm
- Trzpień klamki: 8x8mm
- Trzpień blokady WC: 4x4mm
- Materiał: stal + ZnAl
- Waga produktu: 0,3 kg
- Kod Kreskowy EAN: 5907630118257
- Marka: MetalKraft

Zastosowanie:
Klamka do drzwi wewnętrznych WC, idealna do domów, mieszkań, biur itp. Pozwala na łatwe otwieranie i zamykanie drzwi oraz blokowanie dostępu do toalet. Doskonale wpasowuje się w różne style aranżacji wnętrz.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.