Szczegóły produktu

Symbol KDK94
Stan NISKI
Grupa IR
W opakowaniu 20.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
14,44 PLN /szt
 
Cena brutto
17,76 PLN /szt

Opis


Klamka do drzwi 90 klucz srebrna MK

Klamka do drzwi 90 klucz srebrna MK to produkt marki MetalKraft. Jest to klamka obustronna (klamka-klamka) przeznaczona do drzwi wewnętrznych, pokojowych. Klamka ma długi szyld i jest lakierowana trwałym lakierem proszkowym, co zapewnia jej trwałość i estetyczny wygląd.

W zestawie znajduje się komplet okuć wraz z trzpieniem 8x8mm, który jest standardowym trzpieniem do zamków drzwiowych. Mocowanie klamki jest łatwe, a w zestawie znajdują się również wkręty do drzwi pozwalające na montaż drzwi o grubości 35-60mm oraz nakrętki kołpakowe w kolorze szyldów. Klamka jest lakierowana proszkowo, co dodatkowo zwiększa jej trwałość.

To okucie do drzwi jest uniwersalne, pasuje zarówno do drzwi lewych, jak i prawych. Może być stosowane zarówno w domu, jak i w innych miejscach, takich jak furty, drzwi, drzwiczki, bramki ogrodzeniowe, itp.

Parametry produktu:
- Kod Produktu: KDK94
- Rozmiar: 90mm
- Kolor: srebrny
- Otwór w klamce: klucz zwykły
- Waga: 0,3 kg
- Jednostka miary: szt
- Kod Kreskowy EAN13: 5907630118370

Zastosowanie produktu jest praktyczne i sprawdzi się w każdym rodzaju drzwi. Klamka jest łatwa w montażu, a jej trwałe lakierowanie proszkowe zapewnia długotrwałe użytkowanie. Wykonana ze stali oraz ZnAl, jest solidna i wytrzymała. Produkt został wyprodukowany przez XL-TOOLS Poland.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.