Klamka do drzwi 90 WC brąz MK

Szczegóły produktu

Symbol KDWC92
Stan DUŻY
Grupa IR
W opakowaniu 20.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
16,21 PLN /szt
 
Cena brutto
19,94 PLN /szt

Opis


Klamka do drzwi 90 WC brąz MK

Nazwa produktu: Klamka do drzwi 90 WC brąz MK
Kod Produktu: KDWC92

Opis:
Klamka do drzwi wewnętrznych WC w kolorze brązowym. Posiada długi szyld, który został lakierowany trwałym lakierem proszkowym, co zapewnia jego trwałość i elegancki wygląd. Klamka jest obustronna, uniwersalna (lewa/prawa). W zestawie znajdują się śruby mocujące do drzwi o grubości 35-60mm oraz nakrętki w kolorze klamki. Trzpień klamki ma rozmiar 8x8mm, a trzpień blokady WC - 4x4mm.

Cechy:
- Wspomaganie: tak
- Łatwe w montażu
- Lakierowana proszkowo

Parametry:
- Rozmiar klamki: 90mm
- Otwór w klamce: blokada WC (do zamków WC)
- Kolor: brąz
- Materiał: stal + ZnAl
- Waga: 0,29kg
- Jednostka miary: szt
- Kod Kreskowy EAN13: 5903347000052

Zastosowanie:
Klamka jest przeznaczona do drzwi wewnętrznych typu WC, takich jak łazienki czy toalety. Dzięki trwałej konstrukcji i estetycznemu wykończeniu doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Zapewnia także bezpieczeństwo, dzięki możliwości zablokowania dostępu osobom niepowołanym poprzez skrócenie trzpienia.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.