Szczegóły produktu

Symbol KDWC96
Stan DUŻY
Grupa IR
W opakowaniu 20.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
16,21 PLN /szt
 
Cena brutto
19,94 PLN /szt

Opis


Klamka do drzwi 90 WC czarna MK

Nazwa produktu: Klamka do drzwi 90 WC czarna MK
Kod Produktu: KDWC96

Opis:
Klamka do drzwi wewnętrznych WC, o długi szyld. Wykonana z trwałej stali, pokryta czarnym lakierem proszkowym zapewniającym długotrwały efekt. Produkt charakteryzuje się łatwością montażu oraz uniwersalnością, pasując zarówno do drzwi lewych, jak i prawych.

Cechy:

- Wspomaganie: tak
- Łatwe w montażu
- Uniwersalna lewa/prawa
- Kolor: czarny

Parametry:
- Rozmiar klamki: 90mm
- Otwór w klamce: blokada WC (do zamków WC)
- Trzpień klamki: 8x8mm
- Trzpień blokady WC: 4x4mm
- Skrócony trzpień dostępny jako osobny produkt (SKU: KWST)
- Materiał: stal + ZnAl
- Waga: 0,3 kg
- Kod Kreskowy EAN13: 5903347002339
- Producent: XL-TOOLS Poland, marka: MetalKraft

Zastosowanie:
Klamka do drzwi WC świetnie nadaje się do montażu wewnątrz pomieszczeń, takich jak łazienki czy toalety. Dzięki blokadzie WC można zablokować otwieranie klamką lub gałką, co ogranicza dostęp osobom niepowołanym.
W zestawie znajduje się komplet okuć, trzpień, wkręty oraz nakrętki kołpakowe w kolorze szyldów, dzięki czemu produkt jest łatwy w montażu na drzwiach o grubości 35-60mm.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.