Kłódka 70 mm PROTON-XL klucz odlewany + klapka

Szczegóły produktu

Symbol PRTN1
Stan DUŻY
Grupa XP
W kartonie 10.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
31,37 PLN /szt
 
Cena brutto
38,59 PLN /szt

Opis


Kłódka 70 mm PROTON-XL klucz odlewany + klapka

Opis:
Kłódka 70 mm PROTON-XL marki MetalKraft to niezawodne rozwiązanie do zabezpieczania terenów, takich jak szlabany w lasach. Dzięki solidnej konstrukcji i klapce chroniącej mechanizm przed wilgocią i zanieczyszczeniami, kłódka sprawdza się w trudnych warunkach atmosferycznych. W nowej wersji kłódka posiada odlewany klucz, a w zestawie znajdują się dwa klucze. Kłódka umożliwia smarowanie mechanizmu, co dodatkowo zabezpiecza ją przed korozją. Możliwość zamówienia kłódek na ten sam typ klucza (key-alike) ułatwia użytkowanie w przypadku potrzeby zabezpieczenia kilku punktów jednym kluczem.

Wymiary:
- Szerokość korpusu: 70 mm
- Grubość pałąka: 12 mm

Cechy:
- Kłódka jarzmowa z klapką ochronną
- Mechanizm zabezpieczony przed wilgocią i zanieczyszczeniami
- Solidna konstrukcja z możliwością smarowania mechanizmu
- Odlewany klucz w zestawie (2 sztuki)
- Możliwość zamówienia kłódek na ten sam typ klucza

Parametry:
- Kod Produktu: PRTN1
- Marka: MetalKraft
- Producent: XL-TOOLS Poland
- Waga: 0,538 kg
- Jednostka miary: szt
- Kod Kreskowy EAN13: 5903347044049
- Typ kłódki: kłódka jarzmowa
- Materiał: stal
- Rodzaj kłódki: na klucz rurkowy

Zastosowanie:
Kłódka 70 mm PROTON-XL marki MetalKraft jest idealna do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. Szczególnie polecana dla leśników do zamykania szlabanów w lasach, gdzie konieczne jest zabezpieczenie przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Dzięki możliwości używania jednego klucza do wielu kłódek, produkt ten jest również praktycznym rozwiązaniem dla firm zarządzających większymi terenami wymagającymi solidnego zabezpieczenia.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.