Kłódka LOB 70mm KW KW01-3

Szczegóły produktu

Symbol KKW
Stan DUŻY
Grupa BR
W opakowaniu 10.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
58,03 PLN /szt
 
Cena brutto
71,38 PLN /szt

Opis


Kłódka LOB 70mm KW KW01-3

Opis:
Kłódka LOB 70mm KW KW01-3 to wzmocnione zabezpieczenie o szerokości korpusu wynoszącej 66 mm i wysokości 52 mm. Posiada pałąk o szerokości wewnętrznej 33 mm, wysokości wewnętrznej 26 mm i średnicy 12 mm. Kłódka wykonana jest z wysokiej jakości metalu, a jej kolor to brązowy. W komplecie znajdują się trzy klucze.

Cechy:
- Korpus o szerokości 66 mm i wysokości 52 mm
- Pałąk o szerokości wewnętrznej 33 mm, wysokości wewnętrznej 26 mm i średnicy 12 mm
- Wykonana z wysokiej jakości metalu
- Kolor brązowy
- W komplecie 3 klucze

Parametry:
- Kod Produktu: KKW
- Marka produktu: LOB
- Jednostka miary: szt
- Waga produktu: 0,528 kg

Zastosowanie:
Kłódka LOB 70mm KW KW01-3 idealnie nadaje się do zabezpieczania różnego rodzaju mienia. Może być stosowana zarówno w domu, jak i w miejscach publicznych. Dzięki swojej konstrukcji i solidnemu wykonaniu, kłódka ta zapewnia skuteczne zabezpieczenie przed kradzieżą.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.