Szczegóły produktu

Symbol KZW60
Stan DUŻY
Grupa XP
W opakowaniu 6.0000
W kartonie 60.0000
Min. do zamówienia 6.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
12,64 PLN /szt
 
Cena brutto
15,55 PLN /szt

Opis


Kłódka MAGNUM żeliwna wzmocniona 60mm GXL

Opis:
Kłódka MAGNUM żeliwna wzmocniona 60mm GXL marki XL-TOOLS to zabezpieczenie z żeliwnym korpusem, przeznaczone do użytku w różnych warunkach. Kabłąk kłódki jest niklowany i hartowany, co zapewnia dodatkową ochronę przed przecięciem. Kłódka działa na zasadzie zatrzasku, co umożliwia szybkie zamykanie bez konieczności używania klucza. W komplecie znajdują się trzy klucze typu EUROprofile.

Cechy:
- Żeliwny, wzmocniony korpus
- Kabłąk niklowany i hartowany
- Mechanizm zatrzaskowy
- Lakierowanie proszkowe
- W komplecie 3 klucze EUROprofile
- Odporność na warunki atmosferyczne

Parametry:
Kod Produktu: KZW60
- Rozmiar kłódki: 60mm
- Średnica pałąka: 9.5mm
- Wysokość kłódki bez pałąka: 52mm
- Szerokość kłódki: 63mm
- Prześwit między korpusem a pałąkiem: 31.5mm
- Grubość korpusu: 25mm
- Marka produktu: XL-TOOLS
- Waga produktu: 0,515 kg
- Jednostka miary: szt
- Kod Kreskowy EAN13: 5907630159359

Zastosowanie:
Kłódka MAGNUM żeliwna wzmocniona jest szczególnie przydatna do zabezpieczania pomieszczeń gospodarczych, magazynów, bramek, piwnic, garaży i innych miejsc wymagających solidnego zabezpieczenia. Nadaje się do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Instrukcja użytkowania:
Aby zamknąć kłódkę, wystarczy zatrzasnąć pałąk w korpusie. Nie ma potrzeby używania klucza do zamykania. Aby otworzyć kłódkę, należy użyć jednego z dołączonych kluczy EUROprofile, wkładając go w cylinder i przekręcając w odpowiednim kierunku. Po użyciu, zaleca się przechowywanie klucza w bezpiecznym miejscu.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.