Szczegóły produktu

Symbol KZL60
Stan DUŻY
Grupa XL
W opakowaniu 10.0000
W kartonie 120.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
18,79 PLN /szt
 
Cena brutto
23,11 PLN /szt

Opis


Kłódka na szyfr 60mm x100mm z długim pałąkiem

Nazwa produktu: Kłódka na szyfr 60mm x100mm z długim pałąkiem
Kod Produktu: KZL60

Cechy:
- Solidna konstrukcja
- Hartowany pałąk
- Kompaktowy rozmiar
- Zamykanie na szyfr
- Brak konieczności noszenia kluczyka
- Czytelna instrukcja kodowania na opakowaniu

Parametry:
- Typ kłódki: kłódka jarzmowa
- Marka: PRO-TECHNIK
- Materiał: aluminium
- Rodzaj kłódki: kłódka szyfrowa
- Klasa zabezpieczenia: podstawowa
- Szerokość korpusu: 60 mm
- Wysokość korpusu: 102 mm
- Grubość jarzma/trzpienia: 7 mm
- Wysokość prześwitu: 71 mm
- Szerokość prześwitu: 34 mm
- Informacje dodatkowe: przedłużane jarzmo

Opis:
Kłódka walcowa KZL60 firmy XLTOOLS Poland to solidna kłódka o szerokości korpusu wynoszącej 60 mm. Kłódka jest wyposażona w długi pałąk o grubości 7 mm. Możliwość ustawienia własnego czterocyfrowego kodu zapewnia wygodę użytkowania. Instrukcja zmiany kodu podana jest na opakowaniu. Produkt jest wykonany z aluminium, co gwarantuje trwałość i odporność na uszkodzenia. Kłódka posiada podstawową klasę zabezpieczenia, dzięki czemu nadaje się do różnych zastosowań, takich jak torby, walizki, szafki, bagaż, kasetki, siłownie itp.

Zastosowanie:
Kłódka na szyfr 60mm x100mm z długim pałąkiem firmy XLTOOLS Poland znakomicie sprawdzi się w różnych sytuacjach, gdzie wymagane jest zabezpieczenie przed nieautoryzowanym dostępem. Dzięki możliwości ustawienia własnego kodu, nie trzeba nosić ze sobą klucza, co jest bardzo wygodne. Kłódka nadaje się do zabezpieczania torb, walizek, szafek, bagaży, kasetek, a także można ją używać na siłowniach czy innych miejscach, gdzie potrzebne jest zabezpieczenie przed kradzieżą lub nieautoryzowanym użytkowaniem.


Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.