Kołek rozporowy BX 10mm hak sufit 100szt

Szczegóły produktu

Symbol BXS10
Stan DUŻY
Grupa BR
W kartonie 6.0000
Min. do zamówienia 1.0000
Jednostka podstawowa opak

Ceny

Cena netto
38,65 PLN /opak
 
Cena brutto
47,54 PLN /opak

Opis


Kołek rozporowy BX 10mm hak sufit 100szt

Opis: Kołek rozporowy BX 10mm z hakiem sufitowym to wszechstronny element montażowy, idealny do mocowania w różnych materiałach budowlanych, takich jak beton, cegła czy gazobeton. Dzięki solidnemu hakowi z oczkiem, produkt znajduje zastosowanie w domu, warsztacie oraz na budowie, umożliwiając wieszanie oświetlenia, skrzynek lub linek. Unikalną cechą tego kołka jest możliwość wkręcenia haka bezpośrednio w drewno po zdjęciu koszulki. Marka PRO-TECHNIK gwarantuje niezawodność i wszechstronność zastosowania.

Cechy:
- Kołek rozporowy z hakiem sufitowym do różnych materiałów budowlanych
- Hak z oczkiem ułatwiający wieszanie przedmiotów
- Możliwość wkręcenia haka bezpośrednio w drewno
- Wszechstronne zastosowanie w domu, warsztacie i na budowie

Parametry:
- Kod Produktu: BXS10
- Marka: PRO-TECHNIK
- Producent: XL-TOOLS Poland
- Waga: 1,792 kg
- Jednostka miary: opak
- Kod Kreskowy EAN13: 5903347008867

Zastosowanie: Kołek rozporowy BX 10mm z hakiem sufitowym marki PRO-TECHNIK jest idealnym rozwiązaniem do montażu oświetlenia, zawieszania skrzynek czy linek w różnych materiałach budowlanych. Świetnie sprawdza się w domowych warsztatach, na budowie oraz przy różnorodnych pracach remontowych, oferując łatwość montażu i niezawodność w utrzymaniu różnych elementów.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.
;
© SolEx B2B