Końcówka do pompowania kół mosiężna na wąż 6mm

Szczegóły produktu

Symbol KP6R
Stan DUŻY
Grupa XL
W kartonie 500.0000
Min. do zamówienia 5.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
7,60 PLN /szt
 
Cena brutto
9,35 PLN /szt

Opis


Końcówka do pompowania kół mosiężna, rozkręcana, na wąż 8 mm (Schrader)

Opis:
Rozkręcana końcówka do pompowania kół marki XL-TOOLS wykonana z mosiądzu, wyposażona w klips zaciskowy zapewniający szybkie i szczelne mocowanie na wentylu. Przeznaczona do montażu na wężu o średnicy 8 mm, współpracuje z pompkami, pistoletami do pompowania i kompresorami. Kompatybilna ze standardowymi wentylami Schrader (samochodowymi i częścią opon rowerowych), minimalizuje ryzyko ucieczki powietrza podczas pompowania. Prosty i solidny element, który ułatwia codzienną obsługę kół w warsztacie i w garażu.

Wymiary:
- Średnica węża: 8 mm

Cechy:
- Mosiężna głowica – trwała i odporna na korozję, z precyzyjnym wykończeniem dla wysokiej szczelności.
- Rozkręcana konstrukcja – ułatwia czyszczenie i ewentualną wymianę elementów wewnętrznych.
- Klips zaciskowy – szybkie zakładanie i stabilne trzymanie na wentylu bez ucieczki powietrza.
- Przeznaczona na wąż 8 mm – wygodne podłączenie do typowych instalacji w pompkach, pistoletach i kompresorach.
- Zgodność z wentylem Schrader (AV) – standard stosowany w kołach samochodowych oraz części rowerów.
- Uniwersalne zastosowanie w pracach serwisowych i domowych – pompowanie kół pojazdów w warsztacie, serwisie i w garażu.
- Marka XL-TOOLS – kompatybilność z szeroką gamą akcesoriów pneumatycznych XL-TOOLS.

Parametry:
- Kod Produktu: KP6R
- Średnica węża: 8 mm
- Materiał: mosiądz
- Typ wentyla: Schrader (AV)
- Mechanizm mocowania na wentylu: klips zaciskowy
- Konstrukcja: rozkręcana
- Zastosowanie po stronie zasilania: pompka/pistolet/kompresor – podłączenie na wąż 8 mm
- Marka: XL-TOOLS
- Producent: XL-TOOLS Poland
- Waga: 0,027 kg
- Jednostka miary: szt
- Kod kreskowy EAN13: 5907630147745

Zastosowanie:
- Pompowanie kół samochodowych, rowerów z wentylem Schrader, motocykli i innych pojazdów wyposażonych w zawór AV.
- Praca z pompkami, pistoletami do pompowania oraz kompresorami w warsztatach, serwisach i zastosowaniach domowych.

Korzyści:
- Szybki montaż i pewne mocowanie na wentylu ograniczają straty powietrza.
- Trwały korpus z mosiądzu i rozkręcana konstrukcja wydłużają żywotność i ułatwiają serwis.
- Uniwersalność zastosowań z akcesoriami pneumatycznymi XL-TOOLS pozwala efektywnie organizować stanowisko pracy.

Praktyczna końcówka XL-TOOLS usprawnia i przyspiesza pompowanie kół bez zbędnych strat powietrza. To funkcjonalny wybór do codziennej pracy i użytkowania domowego.

Instrukcja użytkowania:
1) Montaż na wężu: wsunąć wąż o średnicy 8 mm na króciec końcówki i solidnie zabezpieczyć odpowiednim złączem/opaską zaciskową węża. Upewnić się, że połączenie jest szczelne.
2) Podłączenie źródła powietrza: połączyć wąż z pompką, pistoletem do pompowania lub kompresorem.
3) Użycie na wentylu: nasadzić końcówkę na zawór Schrader, docisnąć i zablokować klipsem zaciskowym.
4) Pompowanie: doprowadzić powietrze do osiągnięcia wymaganego ciśnienia, kontrolując wskazania manometru urządzenia.
5) Zakończenie: zwolnić klips, ostrożnie zdjąć końcówkę z wentyla i sprawdzić szczelność zaworu.
Wskazówki: nie używać z wentylami Presta/Dunlop bez odpowiedniego adaptera; nie przekraczać maksymalnych ciśnień zalecanych przez producenta opon; utrzymywać czystość elementów roboczych; unikać zagięć i nadmiernych naprężeń węża.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.