Kotwa do wmurowania M12 (•18x120mm) do zawiasu M12

Szczegóły produktu

Symbol XKM12
Stan DUŻY
Grupa MP
-
W opakowaniu 30.0000
Min. do zamówienia 10.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
6,84 PLN /szt
 
Cena brutto
8,41 PLN /szt

Opis


Kotwa do wmurowania M12 (•18x120mm) do zawiasu M12

Opis:

Kotwa do wmurowania M12 (•18x120mm) do zawiasu M12 to niezawodny produkt, który umożliwi łatwe i stabilne mocowanie furtek lub bram. Kotwa jest przeznaczona do wmurowania w słupki betonowe, z klinkieru lub kamienia. Została wykonana z wytrzymałej stali, co zapewnia trwałość połączenia. Dodatkowo została ocynkowana w celu ochrony przed wilgocią. Kotwa posiada przewężenie wyprofilowane pod aplikację kotwy chemicznej.

Wymiary:
- Długość całkowita: 120 mm
- Średnica: 18 mm
- Gwint: M12

Cechy:
- Prosta i wytrzymała konstrukcja
- Ocykowana powierzchnia chroniąca przed wilgocią
- Wykonana z wysokiej jakości stali
- Odporna na trudne warunki atmosferyczne
- Zapewnia płynne otwieranie skrzydła drzwiowego
- Usprawnia montaż

Parametry:
- Kod Produktu: XKM12
- Materiał: stal
- Waga 1szt: 95 g
- Jednostka miary: szt
- Kod Kreskowy EAN13: 5903347033876

Zastosowanie:
Kotwa do wmurowania M12 jest niezwykle przydatna przy pracach budowlano-wykończeniowych. Zapewnia stabilne mocowanie furtek i bram, dzięki czemu mogą one płynnie się otwierać. Jest idealna do miejsc o dużych wymaganiach wytrzymałościowych. Dzięki wysokiej jakości stali i ocynkowanej powierzchni, kotwa jest odporna na korozję i trwała przez wiele lat.

Marka produktu: MetalKraft

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.