Kredka uniwersalna wodoodporna 12 x 120 mm, biała, 12 szt.
Opis:
Kredka do znakowania Bleispitz GERMANY przeznaczona do trwałego oznaczania na trudnych powierzchniach: guma i opony, płytki, cegły, drewno suche i mokre, ceramika, szkło, beton, metal oraz tworzywa sztuczne. Biały kolor zapewnia wyraźny kontrast na ciemnych i kolorowych materiałach, a wodoodporna formuła pomaga utrzymać czytelność znaków w warunkach zewnętrznych. Produkt sprzedawany w opakowaniu 12 szt., wymiary pojedynczej kredki: 12 x 120 mm. Made in Germany.
Rozwiązuje problemy:
- słaba widoczność oznaczeń na ciemnych powierzchniach,
- znakowanie na mokrym drewnie i gładkich materiałach, gdzie zwykłe ołówki się ścierają,
- szybkie opisywanie elementów na budowie, w warsztacie i serwisach opon.
Wymiary:
- długość kredki: 120 mm
- średnica kredki: 12 mm
Cechy:
- Wodoodporne oznaczenia odpowiednie do pracy na zewnątrz i w wilgotnym środowisku.
- Uniwersalne zastosowanie: gładkie, chropowate i porowate powierzchnie (guma, opony, płytki, cegły, drewno suche i mokre, ceramika, szkło, beton, metal, tworzywa sztuczne).
- Kontrastowy, biały kolor dla czytelnych oznaczeń na ciemnych i kolorowych podłożach.
- Stały, równomierny ślad ułatwiający szybkie i precyzyjne znakowanie elementów.
- Praktyczne opakowanie zbiorcze 12 szt. ułatwiające zaopatrzenie zespołów i warsztatów.
- Marka Bleispitz GERMANY – spójne nazewnictwo i łatwa identyfikacja asortymentu w ofercie.
Parametry:
- Kod Produktu: BL0303
- Długość: 120 mm
- Średnica: 12 mm
- Marka: Bleispitz GERMANY
- Jednostka miary: opak
- Waga: 0,236 kg
- Zawartość opakowania: 12 szt.
- Kolor: biały
- Wodoodporność: tak
- Przeznaczenie podłoża: guma, opony, płytki, cegły, drewno suche i mokre, ceramika, szkło, beton, metal, tworzywa sztuczne
- Kraj pochodzenia: Niemcy
Zastosowanie:
- Budownictwo i wykończenia: znakowanie płytek, cegieł, betonu, elementów drewnianych (również wilgotnych).
- Serwisy i warsztaty: opisy na oponach, częściach gumowych i metalowych, komponentach z tworzyw sztucznych.
- Stolarnie i ciesielstwo: trasy cięcia i montażu na drewnie suchym i mokrym.
- Montaż i serwis instalacji: szybkie oznaczanie elementów na metalu, szkle i ceramice, gdzie istotna jest wysoka widoczność.
- Logistyka i magazyn: tymczasowe znakowanie paczek, pojemników i regałów z tworzyw.
Solidne, czytelne znakowanie na większości materiałów ułatwia pracę na budowie, w serwisie i produkcji. Biała, wodoodporna kredka Bleispitz GERMANY sprawdza się tam, gdzie zwykłe ołówki i markery mają ograniczoną przyczepność lub słabą widoczność. Praktyczne opakowanie 12 szt. ułatwia stałą dostępność narzędzia w zespole.
Instrukcja użytkowania:
- Oznaczenia nanosić bezpośrednio na powierzchnię; w przypadku kurzu, tłuszczu lub błota zalecane jest wstępne oczyszczenie miejsca znakowania.
- Na materiałach bardzo gładkich (szkło, ceramika, metal) uzyskać lepszą przyczepność, prowadząc kredkę z równym, nieco większym naciskiem.
- Produkt przeznaczony do znakowania na sucho i na mokro (np. mokre drewno).
- Usuwanie śladu zależy od podłoża; na powierzchniach niechłonnych zwykle możliwe jest mechaniczne starcie lub zmycie odpowiednim środkiem dobranym do danego materiału.
- Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, z dala od bezpośredniego nasłonecznienia.