Kuchenka turystyczna palnik na butlę 22cm GUCIO

Szczegóły produktu

Symbol JUN712
Stan DUŻY
Grupa XP
W opakowaniu 10.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
57,71 PLN /szt
 
Cena brutto
70,98 PLN /szt

Opis


Kuchenka turystyczna palnik na butlę GUCIO

Opis:
Kuchenka turystyczna palnik na butlę GUCIO jest idealnym rozwiązaniem dla osób aktywnych, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. Ten jednopalnikowy palnik gazowy został zaprojektowany specjalnie do użytku w turystyce, w warunkach polowych na otwartej przestrzeni. Jest niezwykle praktyczna i łatwa w obsłudze.

Wymiary:
- Średnica całej kuchenki: 220 mm
- Wysokość całej kuchenki: 81 mm
- Średnica samego palnika: 55 mm

Cechy:
- Przenośna i lekka konstrukcja
- Doskonała jakość wykonania
- Możliwość użytkowania w różnych warunkach
- Wysoka wydajność i efektywność
- Możliwość korzystania z różnych rodzajów butli gazowych

Parametry:
- Kod Produktu: JUN712
- Kod Kreskowy EAN13: 5903347038253
- Jednostka miary: szt
- Waga produktu: 0,362 kg

Zastosowanie:
Kuchenka turystyczna palnik na butlę GUCIO jest niezastąpiona podczas biwakowania, wędkowania, budowy czy w przypadku braku dostaw gazu lub prądu. Można ją łatwo zabrać ze sobą w podróż i używać w dowolnym miejscu. Jest bardzo praktyczna i sprawdzi się w różnych sytuacjach podczas outdoorowych aktywności.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.