Szczegóły produktu

Symbol QB218
Stan DUŻY
Grupa BR
Na palecie 76.0000
Min. do zamówienia 1.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
35,84 PLN /szt
 
Cena brutto
44,08 PLN /szt

Opis

Długość: 530 mm
Szerokość: 295 mm
Wysokość: 130 mm
Modularny, wytrzymały kosz otwarty. Doskonały do przenoszenia
niestandardowych narzędzi.

Kuweta narzędziowa BOX 100 QBRICK TWO

Opis:
Kuweta narzędziowa BOX 100 QBRICK TWO to modularny, wytrzymały kosz otwarty, który doskonale sprawdzi się do przenoszenia niestandardowych narzędzi. Może być także wykorzystywany do przenoszenia narzędzi ręcznych, materiałów budowlanych oraz do magazynowania różnorodnych przedmiotów, na przykład w garażu lub na domowym zapleczu.

Wymiary:
- Długość: 530 mm
- Szerokość: 295 mm
- Wysokość: 130 mm

Cechy:
- Modularna konstrukcja
- Wytrzymałość
- Otwarte ułożenie kosza umożliwia łatwe odkładanie i zabieranie przedmiotów

Parametry:
- Kod Produktu: QB218
- Marka: QBRICK
- Waga: 1,786 kg
- Jednostka miary: szt

Zastosowanie:
Kuweta narzędziowa BOX 100 QBRICK TWO świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest przenoszenie niestandardowych narzędzi lub innych przedmiotów. Może być wykorzystywana zarówno w celach zawodowych, jak i domowych. Dzięki modularnej konstrukcji, boxy można łączyć z Platformą Transportową z linii TWO, tworząc mobilny magazyn o ładowności do 100 kg. Jest to niezwykle przydatne, gdy potrzebujemy przenosić większą ilość narzędzi lub przedmiotów na różne miejsca. Wysoka jakość produktu i wytrzymałość pozwolą na długotrwałe użytkowanie kuwety narzędziowej BOX 100 QBRICK TWO.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.