Szczegóły produktu

Symbol QB219
Stan DUŻY
Grupa BR
Na palecie 52.0000
Min. do zamówienia 1.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
56,32 PLN /szt
 
Cena brutto
69,27 PLN /szt

Opis

Długość: 530 mm
Szerokość: 295 mm
Wysokość: 195 mm
Modularny, wytrzymały kosz otwarty. Doskonały do
przenoszenia niestandardowych narzędzi. Wyposażony
w dwie regulowane przegrody.

Kuweta narzędziowa BOX 200 FLEX QBRICK TWO

Opis:
Kuweta narzędziowa BOX 200 FLEX QBRICK TWO to modułowy, wytrzymały kosz otwarty, idealny do przenoszenia niestandardowych narzędzi. Posiada dwie regulowane przegrody, co umożliwia łatwe dostosowanie przestrzeni do własnych potrzeb. Produkt ten jest również przeznaczony do transportu elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, materiałów budowlanych oraz do magazynowania różnorodnych przedmiotów, na przykład w garażu lub na domowym zapleczu. Kuweta narzędziowa BOX 200 FLEX QBRICK TWO jest częścią linii produktów TWO i w połączeniu z Platformą Transportową tworzy mobilny magazyn o ładowności do 100 kg.

Cechy:
- Modularna konstrukcja
- Wytrzymały
- Otwarty kosz
- Regulowane przegrody
- Duża pojemność

Parametry:
- Kod Produktu: QB219
- Długość: 530 mm
- Szerokość: 295 mm
- Wysokość: 195 mm
- Marka: QBRICK
- Waga produktu: 2,558 kg
- Jednostka miary: szt

Zastosowanie:
Kuweta narzędziowa BOX 200 FLEX QBRICK TWO znakomicie sprawdza się w przenoszeniu niestandardowych narzędzi oraz elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. Dzięki możliwości dostosowania przestrzeni za pomocą regulowanych przegród, kuweta doskonale nadaje się do magazynowania różnych przedmiotów, zarówno w domu jak i w garażu. Może być również wykorzystywana w trakcie prac remontowych czy budowlanych, do transportu materiałów i narzędzi. Kuweta BOX 200 FLEX QBRICK TWO w połączeniu z Platformą Transportową tworzy również mobilny magazyn, co czyni ją niezwykle praktycznym i wszechstronnym produktem.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.