Szczegóły produktu

Symbol JUN10
Stan DUŻY
Grupa XL
W opakowaniu 10.0000
W kartonie 100.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
33,39 PLN /szt
 
Cena brutto
41,07 PLN /szt

Opis


Lampa lutow. długa - palnik zap piezo PRO+ 1300°C

Opis:
Palnik gazowy JUN10 to profesjonalne narzędzie do różnorodnych zastosowań. Wyposażony w wbudowany zapalnik piezo, palnik jest zasilany gazem propan-butan, co zapewnia jego skuteczne działanie. Palnik generuje płomień o maksymalnej temperaturze 1300°C, co umożliwia lutowanie niektórych metali, formowanie tworzyw sztucznych, rozpalanie kominków, grilli oraz odmrażanie. Sprzedawany bez gazu, palnik jest kompatybilny z kartuszami z gazem 225g.

Parametry:
- Kod Towaru: JUN10
- Marka Produktu: PRO-TECHNIK Gaz - Palniki gazowe
- Kod EAN13: 5907630154101
- Zużycie gazu: 210 g/h
- Maksymalna temperatura płomienia: 1300°C

Cechy:
- Wbudowany zapalnik piezo
- Płynna regulacja płomienia
- Kompatybilny z kartuszami z gazem 225g

Zastosowanie:
Palnik gazowy JUN10 jest idealny do różnych zastosowań, zarówno w profesjonalnych pracach jubilerskich, rękodziele, jak i w gastronomii. Może być używany do opalania niewielkich powierzchni metalowych lub drewnianych, rozpalania kominków, grilli, pieców, gięcia i formowania na ciepło, zgrzewania i klejenia na ciepło, odkręcania zapieczonych śrub, podgrzewania i rozmrażania oraz obkurczania materiałów termokurczliwych.

Zalety:
- Profesjonalny palnik gazowy
- Wysoka temperatura płomienia
- Kompatybilny z kartuszami z gazem 225g
- Wygodny w użyciu dzięki wbudowanemu zapalnikowi piezo

Kod EAN13: 5907630154101

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.