Szczegóły produktu

Symbol JUN2
Stan DUŻY
Grupa XP
W opakowaniu 10.0000
W kartonie 100.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
18,93 PLN /szt
 
Cena brutto
23,28 PLN /szt

Opis


Lampa lutownicza - palnik aut. 915 zapłon piezo

Opis:
Lampa lutownicza - palnik aut. 915 zapłon piezo to uniwersalne narzędzie, które znajduje zastosowanie w różnych dziedzinach. Dzięki temu produktowi będziesz mógł wykonywać lutowanie niektórych metali, formować tworzywa sztuczne, topić różne materiały oraz odmrażać. Palnik jest zasilany gazem propan-butan, a płomień, który wytwarza, osiąga temperaturę do 1300 stopni. Produkt jest sprzedawany bez gazu, dlatego zalecamy zakup kartusza marki PRO-TECHNIK+ o kodzie GAZ3.

Parametry:
- Kod Towaru: JUN2
- Nazwa Produktu: Lampa lutownicza - palnik aut. 915 zapłon piezo
- Kod EAN13: 5907630154088
- Waga: 0,144 kg
- Wymiary: 0,174 m

Cechy:
- Uniwersalny palnik gazowy na popularne kartusze 225gr
- Wbudowany zapalnik piezo
- Płynna regulacja płomienia
- Zasilany gazem propan-butan
- Możliwość odmrażania, lutowania, usuwania farb, opalania, rozpalania kominków i grilli
- Znajduje również zastosowanie w kuchni

Zastosowanie:
Lampa lutownicza - palnik aut. 915 zapłon piezo marki PRO-TECHNIK Gaz to niezastąpione narzędzie w warsztatach, laboratoriach, kuchniach i wielu innych miejscach. Dzięki temu produktowi będziesz mógł wykonywać różnorodne prace, takie jak lutowanie, odmrażanie, usuwanie farb, opalanie czy rozpalanie kominków i grilli. Jego uniwersalność sprawia, że jest to niezbędne wyposażenie dla każdego profesjonalisty.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.