Łańcuch plastik 1m biało-czerwony z hakiem

Szczegóły produktu

Symbol LP1M
Stan DUŻY
Grupa XP
W opakowaniu 100.0000
Min. do zamówienia 10.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
3,12 PLN /szt
 
Cena brutto
3,84 PLN /szt

Opis


Łańcuch plastik 1m biało-czerwony z hakiem

Opis: Łańcuch plastikowy 1m w kolorach biało-czerwonym to praktyczne i uniwersalne narzędzie do wielu zastosowań. Dzięki naprzemiennemu ułożeniu kolorów biały-czerwony, łańcuch XL-TOOLS staje się widoczny, co czyni go idealnym do wykorzystania jako bariera bezpieczeństwa. Zakończony wygodnym hakiem, umożliwia szybki montaż i demontaż. Dzięki rozciętym oczkom możliwe jest łatwe łączenie wielu odcinków, co pozwala na dostosowanie długości do indywidualnych potrzeb.

Wymiary:
- Długość z haczykiem: 100 cm
- Długość bez haczyka: 90 cm
- Grubość oczek łańcucha: 0,6 cm
- Długość ogniwa: 58 mm

Cechy:
- Naprzemienny układ kolorów biało-czerwony zwiększa widoczność
- Łatwy montaż dzięki zakończeniu hakiem
- Możliwość szybkiego łączenia i rozłączania odcinków
- Elastyczność w dostosowywaniu długości

Parametry:
- Kod Produktu: LP1M
- Marka: XL-TOOLS
- Producent: XL-TOOLS Poland
- Waga: 0,086 kg
- Jednostka miary: szt
- Kod Kreskowy EAN13: 5903347029664

Zastosowanie: Łańcuch plastikowy XL-TOOLS jest idealny do wyznaczania przestrzeni w sklepach, na rynkach oraz w magazynach. Może służyć jako bariera odgradzająca dostęp do pewnych obszarów lub jako innowacyjna "lina" do prezentacji odzieży na wieszakach. Dzięki swojej widoczności, jest często używany do oznaczania stref bezpieczeństwa.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.
;
© SolEx B2B