Latarka-brelok do kluczy 3x LED

Szczegóły produktu

Symbol LK003
Stan DUŻY
Grupa XP
W opakowaniu 24.0000
W kartonie 600.0000
Min. do zamówienia 5.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
5,25 PLN /szt
 
Cena brutto
6,46 PLN /szt

Opis


Latarka-brelok do kluczy 3x LED

Opis:
Latarka-brelok do kluczy XL-TOOLS LK003 to kompaktowe źródło światła oparte na trzech diodach LED, zaprojektowane do codziennego użytku EDC (everyday carry). Solidny korpus wykonany z aluminium lotniczego zapewnia odpowiednią wytrzymałość mechaniczną przy niskiej masie, co sprzyja wygodnemu noszeniu przy kluczach, na smyczy lub w kieszeni. W zestawie znajduje się łańcuszek oraz kółko do szybkiego zaczepiania, dzięki czemu akcesorium pełni funkcję praktycznego breloka. Zasilanie bateryjne jest dołączone w komplecie, a przed pierwszym uruchomieniem należy usunąć fabryczną izolację zabezpieczającą baterie na czas transportu. Latarka-brelok 3x LED to użyteczne, proste narzędzie do szybkiego doświetlenia zamka w drzwiach, odczytu etykiet, sprawdzenia zawartości schowka lub bagażnika, a także awaryjnego oświetlenia w samochodzie czy w podróży. Produkt XL-TOOLS łączy funkcjonalność z minimalizmem konstrukcyjnym i niską masą.

Bezpieczeństwo użytkowania:
Podczas korzystania z latarki należy unikać świecenia bezpośrednio w oczy – światło LED jest skoncentrowane i może powodować dyskomfort wzrokowy. Korpus z aluminium lotniczego może się lekko nagrzewać przy dłuższym świeceniu; wskazana jest ostrożność przy ciągłej pracy. Urządzenie jest zasilane bateriami – nie mieszać nowych i zużytych baterii oraz różnych typów ogniw, nie ładować baterii, jeśli nie są do tego przeznaczone, i nie narażać ich na działanie ognia ani wysokiej temperatury. Ze względu na obecność małych elementów (baterie, kółko, łańcuszek) produkt należy przechowywać poza zasięgiem małych dzieci. W razie zalania lub widocznego uszkodzenia obudowy nie używać i nie wkładać baterii do mokrego urządzenia. Latarka nie jest przystosowana do pracy w środowisku niebezpiecznym (gazy łatwopalne, pyły wybuchowe) ani do zastosowań profesjonalnych, gdzie wymagane są certyfikaty przeciwwybuchowe lub określone klasy szczelności IP.

Cechy:
- 3x LED jako źródło światła zapewniające równomierną, punktową wiązkę do zastosowań z bliskiej odległości.
- Korpus z aluminium lotniczego – lekki, odporny na typowe zarysowania i uderzenia podczas codziennego noszenia przy kluczach.
- Funkcja breloka: łańcuszek i kółko ułatwiają trwałe mocowanie do kluczy, plecaka lub etui.
- Konstrukcja miniaturowa – wygodna do przenoszenia w kieszeni, torebce lub schowku samochodowym.
- Energooszczędna technologia LED – dłuższy czas świecenia w porównaniu do tradycyjnych żarówek przy tym samym zasilaniu.
- Masa około 33 g – niski ciężar nie obciąża pęku kluczy.
- Intuicyjna obsługa i szybki dostęp do światła – użyteczne w nagłych sytuacjach i krótkich interwencjach oświetleniowych.
- Baterie w komplecie – gotowość do pracy od razu po usunięciu izolacji transportowej.
- Kompaktowa i trwała latarka EDC – praktyczne wsparcie w codziennych czynnościach i w podróży.

Parametry:
Kod Produktu: LK003
Marka: XL-TOOLS
Producent: XL-TOOLS Poland
Waga: 0,033 kg
Jednostka miary: szt
Kod Kreskowy EAN13: 5907630137005
Zawartość opakowania: latarka-brelok 3x LED, łańcuszek i kółko do zaczepiania, baterie (w komplecie)
Pozostałe parametry:
- Materiał obudowy: aluminium lotnicze
- Źródło światła: 3 diody LED
- Zasilanie: baterie (w zestawie; przed pierwszym użyciem usunąć izolację zabezpieczającą)

Zastosowanie:
Latarka-brelok XL-TOOLS LK003 sprawdza się jako podręczne źródło oświetlenia w samochodzie, torebce, plecaku i w domu. Ułatwia szybkie trafienie kluczem do zamka po zmroku, odnalezienie przedmiotu w schowku czy walizce, odczytanie numeru części, kodu na paczce lub paragonie w słabym świetle. Pomaga w drobnych pracach technicznych, kiedy potrzebne jest punktowe doświetlenie z bliska, np. kontrola etykiety, wtyczki, bezpieczników, zawartości skrzynki narzędziowej czy szafki serwisowej. Przydatna podczas krótkich spacerów wieczorem, przejścia po klatce schodowej, w piwnicy, komórce lokatorskiej lub na biwaku jako rezerwowe światło EDC. To praktyczne rozwiązanie do zestawów awaryjnych oraz jako uzupełnienie wyposażenia kierowcy.

Niewielka, solidna i zawsze pod ręką – tak można określić latarkę-brelok 3x LED XL-TOOLS. Łączy prostą obsługę z odpornością aluminium lotniczego, a dołączone baterie zapewniają natychmiastową gotowość do pracy.

Dodatkowe korzyści:
- Szybki dostęp do światła bez potrzeby noszenia dużej latarki.
- Niska masa i kompaktowość – wygoda codziennego noszenia z kluczami.
- Oszczędność energii dzięki technologii LED.
- Trwały, aluminiowy korpus odporny na typowe uszkodzenia mechaniczne.
- Funkcjonalność EDC przydatna w wielu drobnych, codziennych sytuacjach.
- Gotowość do użycia prosto z opakowania – baterie w komplecie.
- Łatwe mocowanie do kluczy, plecaka lub smyczy.
- Pomoc w szybkiej lokalizacji zamka, etykiet, drobnych elementów.

Instrukcja użytkowania:
1) Przygotowanie: przed pierwszym uruchomieniem odkręcić zgodnie z konstrukcją producenta część obudowy i usunąć folię/izolację zabezpieczającą baterie przed rozładowaniem w transporcie. Starannie zamknąć obudowę.
2) Uruchomienie: włączyć latarkę zgodnie z mechanizmem zastosowanym w modelu (typowy przycisk/obrót – bez użycia nadmiernej siły). Sprawdzić poprawność działania.
3) Mocowanie: wykorzystać dołączony łańcuszek i kółko, aby bezpiecznie przymocować latarkę do kluczy lub innego uchwytu.
4) Wymiana baterii: gdy światło słabnie, odkręcić korpus zgodnie z instrukcją użytkową, wyjąć zużyte baterie i włożyć nowe, zgodne z modelem dołączonym fabrycznie, zachowując właściwą polaryzację. Nie mieszać starych i nowych ogniw oraz różnych typów.
5) Konserwacja: utrzymywać urządzenie w czystości i suchości, nie zanurzać w wodzie, chronić przed silnymi uderzeniami i długotrwałą ekspozycją na wysoką temperaturę. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
6) Bezpieczeństwo: nie kierować strumienia światła bezpośrednio w oczy, nie używać w strefach zagrożonych wybuchem, nie ładować baterii nieprzystosowanych do ładowania. W razie uszkodzenia obudowy przerwać użytkowanie.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.