Ławka mała 13 szczebli do wmurowania

Szczegóły produktu

Symbol LCM1
Stan DUŻY
Grupa IR
W opakowaniu 60.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
135,36 PLN /szt
 
Cena brutto
166,49 PLN /szt

Opis


Ławka mała 13 szczebli do wmurowania

Opis:
Ławka mała 13 szczebli do wmurowania MetalKraft to kompaktowa ławka ogrodowa i cmentarna, przystosowana do trwałego osadzenia w betonie. Siedzisko wykonane z elementów PVC z dodatkiem granulatu UV ogranicza blaknięcie pod wpływem słońca i ułatwia utrzymanie w czystości. Metalowe elementy są malowane proszkowo, co zwiększa odporność na korozję w warunkach zewnętrznych. Konstrukcja do wmurowania zapewnia stabilność oraz stałe miejsce posadowienia, przy zachowaniu niewielkiej szerokości pasującej do wąskich alejek i ograniczonej przestrzeni. MetalKraft stawia tu na funkcjonalność: prosta forma, niska masa ułatwiająca transport przed montażem, a po zabetonowaniu – solidność użytkowa. To praktyczna ławka cmentarna do wmurowania 13 szczebli oraz kompaktowa ławka ogrodowa z siedziskiem PVC odporna na UV.

Bezpieczeństwo użytkowania:
Przed rozpoczęciem użytkowania ławka powinna być prawidłowo osadzona w gruncie i zabetonowana; do czasu pełnego związania zaprawy nie należy jej obciążać. Zalecane jest sprawdzanie stabilności i stanu połączeń oraz powłoki malarskiej; uszkodzenia powłoki mogą powodować korozję elementów metalowych. Nie używać jako podestu ani drabiny, nie stawać na siedzisku i nie przeciążać ławki. Podczas montażu stosować rękawice, a w okresie zimowym uwzględnić możliwość poślizgu na oblodzonych powierzchniach.

Wymiary:
- Wysokość: 83 cm
- Szerokość: 76 cm
- Siedzisko: 69 x 25 cm

Cechy:
- Siedzisko z PVC z dodatkiem granulatu UV: ogranicza blaknięcie i ułatwia czyszczenie.
- 13 szczebli siedziska: równomierne podparcie i wygoda na małej powierzchni.
- Elementy metalowe malowane proszkowo: lepsza odporność na warunki atmosferyczne i korozję.
- Montaż do wmurowania: stałe, stabilne posadowienie ławki w betonie.
- Kompaktowe gabaryty: pasuje do wąskich alejek i ograniczonych przestrzeni.
- Niska masa przed montażem (ok. 4,55 kg): wygodne przenoszenie i logistyka.
- Uniwersalne przeznaczenie: ławka ogrodowa i ławka cmentarna do osadzania w betonie.
- Długowieczność materiałów: wykończenie odporne na promieniowanie UV i warunki zewnętrzne.

Parametry:
- Kod Produktu: LCM1
- Wymiary: wysokość 83 cm, szerokość 76 cm, siedzisko 69 x 25 cm
- Marka: MetalKraft
- Producent: XL-TOOLS Poland
- Waga produktu: 4,55 kg
- Jednostka miary: szt
- Kod kreskowy EAN13: 5903347005323
- Pozostałe parametry:
- Liczba szczebli: 13
- Materiał siedziska: PVC z dodatkiem UV
- Elementy metalowe: stal malowana proszkowo
- Montaż: do wmurowania w grunt/beton
- Przeznaczenie: ogrodowa, cmentarna

Zastosowanie:
- Miejsca pamięci i cmentarze: stałe siedzisko przy grobach, bez konieczności częstego przestawiania.
- Ogrody i działki: kompaktowe miejsce do odpoczynku przy ścieżkach i wąskich alejkach.
- Przestrzenie z ograniczoną powierzchnią: gdy nie ma miejsca na pełnowymiarową ławkę, a potrzebne jest stabilne siedzisko.

Rozwiązywane problemy:
- Brak trwałego siedziska w wąskich alejkach – kompaktowe wymiary i montaż do wmurowania.
- Blaknięcie i niszczenie siedzisk na słońcu – PVC z dodatkiem UV ogranicza odbarwienia.
- Niestabilność przenośnych ławek – po zabetonowaniu konstrukcja MetalKraft pozostaje na miejscu.

Solidna, niewielka ławka MetalKraft, którą można łatwo przetransportować przed montażem, a po osadzeniu w betonie zyskuje trwałość na lata. Dzięki odpornemu na UV siedzisku i malowaniu proszkowemu to gotowe rozwiązanie do ogrodu i na cmentarz, gdy liczą się stabilność i oszczędność miejsca.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.