Opis
Lupa - okulary zegarmistrzowskie x23 PRO LED
Opis:
Lupa - okulary zegarmistrzowskie PRO-TECHNIK to niezastąpione narzędzie dla profesjonalistów, jak i hobbystów. Zaprojektowane z myślą o precyzyjnej pracy, okulary te oferują powiększenie od 8x do 23x, co czyni je idealnym wyborem dla zegarmistrzów, elektroników, jubilerów oraz numizmatyków. Wbudowana mocna dioda LED z regulowanym kątem świecenia zapewnia doskonałe oświetlenie, umożliwiając pracę w każdych warunkach. Uniwersalny rozmiar sprawia, że okulary są wygodne dla każdego użytkownika, a łatwa wymiana baterii to dodatkowa zaleta, która ułatwia ich użytkowanie.
Wymiary:
- Waga: 0,093 kg
Cechy:
- Powiększenie od 8x do 23x zapewniające wyraźny i czytelny obraz
- Wbudowana dioda LED z regulacją kąta świecenia
- Łatwa wymiana baterii (zasilanie: 6 x bateria LR1130)
- Uniwersalny rozmiar dla komfortowego użytkowania
Parametry:
- Kod Produktu: LTU8
- Marka: PRO-TECHNIK
- Producent: XL-TOOLS Poland
- Waga: 0,093 kg
- Jednostka miary: szt
- Kod Kreskowy EAN13: 5903347016336
Zastosowanie:
Lupa - okulary zegarmistrzowskie PRO-TECHNIK doskonale sprawdzają się w precyzyjnych pracach, takich jak naprawa zegarków, prace jubilerskie, numizmatyczne oraz przy drobnych naprawach elektronicznych. Dzięki regulowanemu oświetleniu LED, praca jest łatwiejsza i bardziej efektywna, nawet w słabym świetle. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje dokładności i wyraźnego obrazu podczas pracy z małymi elementami.
Dodatkowe informacje zewnętrzne:
Kliknij tu aby pobrać dodatkowe materiały (Click here for more inforamtion)
Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.