Młotek gumowy prof.metal 1.6kg 390mm nylon+nylon

Szczegóły produktu

Symbol MBM10
Stan DUŻY
Grupa BR
W opakowaniu 5.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
229,05 PLN /szt
 
Cena brutto
281,73 PLN /szt

Opis


Młotek gumowy prof.metal 1.6kg 390mm nylon+nylon

Opis:
Młotek gumowy prof.metal MBM10 to niezawodne narzędzie stworzone z myślą o profesjonalistach, którzy cenią sobie trwałość i komfort pracy. Dzięki wykorzystaniu wysokoudarowej gumy oraz obudowy z żeliwa sferoidalnego, młotek jest odporny na uszkodzenia i zapewnia długotrwałą efektywność. Obuchy z nylonu eliminują reakcję odbicia, co sprawia, że praca jest bardziej precyzyjna i bezpieczna. Produkt jest idealny do różnorodnych prac brukarskich, osadzania krawężników, a także do projektów ogrodowych i terenów zielonych.

Wymiary:
- Długość: 390 mm

Cechy:
- Wytrzymała konstrukcja z wysokoudarowej gumy i żeliwa sferoidalnego
- Obuchy z nylonu, które minimalizują reakcję odbicia
- Komfort użytkowania dzięki ergonomicznej budowie
- Możliwość dokupienia samego obucha (guma, nylon, elastomer)

Parametry:
- Kod Produktu: MBM10
- Długość: 390 mm
- Producent: XL-TOOLS Poland
- Waga: 1,554 kg
- Jednostka miary: szt
- Kod Kreskowy EAN13: 5907630123732

Zastosowanie:
Młotek gumowy MBM10 doskonale sprawdzi się w pracach brukarskich, takich jak osadzanie krawężników i bloczków płaskich. Jest również nieoceniony przy tworzeniu ogrodów i terenów zielonych, zapewniając precyzyjne i bezpieczne wykonywanie zadań. Dzięki swojej konstrukcji eliminuje nadmierne odbicia, co zwiększa kontrolę nad pracą i chroni użytkownika przed urazami.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.
;
© SolEx B2B