Okucie do WC szatni komplet 20szt lewe

Szczegóły produktu

Symbol OWC1
Stan DUŻY
Grupa XL
W kartonie 24.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
46,87 PLN /szt
 
Cena brutto
57,65 PLN /szt

Opis


Okucie do WC szatni komplet 20szt lewe

Nazwa produktu: Okucie do WC szatni komplet 20szt lewe
Kod Produktu: OWC1

Opis:
Komplet okuć do zabudowy szatni, ubikacji. Składa się z zawiasów, gałek, zamka wolne/zajętego, wieszaka, kątowników montażowych oraz nóg regulowanych. Okucia są przeznaczone do płyt o grubości 12-18mm. Mają kolor szary ciemny i są wykonane z tworzywa sztucznego oraz stali. Zawiasy mają kierunek lewy.

Cechy:
- Kompletne rozwiązanie do wykonania kabin toaletowych, zabudów sanitarnych, ścianek działowych i przegród sanitarnych z płyty meblowej lub ścianki HPL
- Przeznaczone do budynków użyteczności publicznej, takich jak przedszkola, szkoły, centra handlowe, kompleksy sportowe i lotniska
- Regulacja wysokości nóg w zakresie 115-135mm
- Zawiasy samodomykające z stalową płytką
- Zamek ze znacznikiem zamknięte/otwarte
- Gałka dwustronna
- Haczyk ubraniowy
- Kątowniki montażowe

Parametry:
- Kierunek otwierania drzwi: lewy
- Zakres regulacji wysokości: 115-135mm
- Sposób zamknięcia drzwi: grawitacyjny
- Grubość płyty: 12-18 mm
- Kolor: szary ciemny
- Materiał: stal, tworzywo sztuczne
- Waga: 1,043 kg
- Jednostka miary: szt
- Kod kreskowy EAN13: 5907630125910
- Producent: XL-TOOLS Poland

Zastosowanie:
Okucie do WC szatni komplet 20szt lewe jest przeznaczone do montażu kabin toaletowych w budynkach użyteczności publicznej. Może być stosowane w przedszkolach, szkołach, centrach handlowych, kompleksach sportowych i lotniskach. Jest idealne do zabudowy szatni i ubikacji, zapewniając solidne i funkcjonalne rozwiązanie.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.