Oliwa do maszyn w tubce 70ml XL-TOOLS

Szczegóły produktu

Symbol OLIM
Stan DUŻY
Grupa XL
W opakowaniu 12.0000
Na palecie 2160.0000
Min. do zamówienia 4.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
5,63 PLN /szt
 
Cena brutto
6,92 PLN /szt

Opis


Oliwa do maszyn w tubce 70ml XL-TOOLS

Opis:
Oliwa do maszyn w tubce 70ml XL-TOOLS to popularna wielozadaniowa oliwka "do wszystkiego", idealna do użytku w warsztacie, garażu, rowerze i urządzeniach domowych. Jest przeznaczona do smarowania lekko obciążonych części maszyn przemysłowych takich jak łożyska, prowadnice, przekładnie mechaniczne, wrzeciono, oraz zamki, zawiasy i sprzęt AGD. Produkt jest łatwy w użyciu dzięki dozownikowi plastikowemu strzykawkowemu o pojemności 70ml. Oliwka jest jednostką miary w sztukach o wadze 0,078 kg. Kod kreskowy EAN13 to 5907630193506. Wyprodukowana przez XL-TOOLS Poland.

Cechy:
- Wielozadaniowa oliwa "do wszystkiego"
- Przeznaczona do smarowania lekko obciążonych części maszyn przemysłowych i urządzeń domowych
- Zastosowanie w warsztacie, garażu, rowerze
- Dozownik plastikowy strzykawkowy o pojemności 70ml

Parametry:
- Kod Produktu: OLIM
- Jednostka miary: szt
- Waga produktu: 0,078 kg
- Kod kreskowy EAN13: 5907630193506
- Producent: XL-TOOLS

Zastosowanie:
Oliwa do maszyn w tubce 70ml XL-TOOLS znajduje szerokie zastosowanie w smarowaniu lekko obciążonych części maszyn przemysłowych takich jak łożyska, prowadnice, przekładnie mechaniczne, wrzeciono, a także zamki, zawiasy i sprzęt AGD. Idealnie sprawdza się w warsztacie, garażu, rowerze i urządzeniach domowych. Dzięki wielu zastosowaniom i łatwości użycia, oliwa ta jest niezwykle przydatna i uniwersalna.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.