Szczegóły produktu

Symbol QB231
Stan DUŻY
Grupa BR
Na palecie 120.0000
Min. do zamówienia 1.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
92,05 PLN /szt
 
Cena brutto
113,22 PLN /szt

Opis

Długość: 531 mm
Szerokość: 379 mm
Wysokość: 130 mm

Organizer L skrzyni modułowej QBRICK ONE

Opis:
Qbrick System ONE Organizer L to modułowy organizer o długości 531 mm, szerokości 379 mm i wysokości 130 mm. Jest to środkowy model w rodzinie modułowych organizerów ONE, które można łączyć ze sobą na wiele różnych sposobów.

Wymiary:
- Długość: 531 mm
- Szerokość: 379 mm
- Wysokość: 130 mm

Cechy:
- Opatentowany Easy Access System, który pozwala na łatwy dostęp do każdego z modułów bez potrzeby ich rozpinania.
- 10 kubełków na mniejsze akcesoria, w tym 8 mniejszych i 2 podłużne do przechowywania i transportu dłuższych elementów.
- Elastyczna uszczelka zamontowana w poliwęglanowej pokrywie, która zabezpiecza zawartość organizera przed wnikaniem wody i pyłu.

Parametry:
- Kod Produktu: QB231
- Wymiary: długość: 531 mm, szerokość: 379 mm, wysokość: 130 mm
- Marka: QBRICK
- Waga: 2,675 kg
- Jednostka miary: szt
- Kod kreskowy EAN: [brak informacji]

Zastosowanie:
Qbrick System ONE Organizer L jest idealnym narzędziem do organizacji i przechowywania różnych akcesoriów czy narzędzi w warsztacie. Dzięki możliwości łączenia modułów w różne konfiguracje, można dostosować organizację do indywidualnych potrzeb. Elastyczna uszczelka i solidna konstrukcja zapewniają ochronę przed wodą i pyłem, co sprawia, że ten organizer jest nie tylko praktyczny, ale również trwały i odporny na warunki pracy w warsztacie.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.