Szczegóły produktu

Symbol QB215
Stan DUŻY
Grupa BR
Na palecie 76.0000
Min. do zamówienia 1.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
84,51 PLN /szt
 
Cena brutto
103,95 PLN /szt

Opis

Długość: 530 mm
Szerokość: 310 mm
Wysokość: 130 mm
Dodatkowo pasuje do BOX 200

Organizer PLUS skrzyni modułowej QBRICK TWO

Opis:
Organizer PLUS skrzyni modułowej QBRICK TWO to idealne rozwiązanie do przechowywania mniejszych akcesoriów. Jest modułowy, dzięki czemu można go łatwo rozszerzać i dostosowywać do swoich potrzeb. Wyposażony w 9 pojemników, pojemność całkowita wynosi 14,3 litra. Pokrywa wykonana z poliwęglanu, a zapięcia z poliamidu, zapewniają bezpieczeństwo i komfort pracy. Produkt jest również wyposażony w mocną rękojeść ułatwiającą przenoszenie.

Cechy:
- Modularna konstrukcja
- Poliwęglanowa pokrywa
- Poliamidowe zapięcia
- Mocna rękojeść

Parametry:
- Kod Produktu: QB215
- Długość: 530 mm
- Szerokość: 310 mm
- Wysokość: 130 mm
- Marka: QBRICK
- Waga: 2,977 kg
- Jednostka miary: szt
- Dodatkowo pasuje do BOX 200

Zastosowanie:
Organizer PLUS skrzyni modułowej QBRICK TWO jest idealnym rozwiązaniem do przechowywania mniejszych akcesoriów w sposób uporządkowany i bezpieczny. Może być używany w różnych branżach, takich jak majsterkowanie, elektronika, kosmetyka, i wiele innych. Dzięki modułowej konstrukcji można go dostosować do własnych potrzeb i łatwo rozszerzyć w razie potrzeby. To niezawodne narzędzie, które pozwoli zachować porządek i zwiększyć efektywność pracy.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.