Opis
Organizer XL do skrzyni modułowej QBRICK ONE
Opis:
Organizer XL marki QBRICK to największy model z linii modułowych organizerów kompatybilnych z systemem QBRICK ONE i skrzyniami z tej serii. Konstrukcja przewiduje 12 kubełków w dwóch rozmiarach (4 duże i 8 średnich), co ułatwia logiczne rozmieszczenie i szybkie segregowanie drobnych elementów. Poliwęglanowa pokrywa oraz elastyczna uszczelka zabezpieczają zawartość przed wnikaniem wody i pyłu, a poliamidowe zapięcia i konektory zapewniają trwałe łączenie oraz bezpieczne domknięcie. Modułowość systemu umożliwia zestawianie organizera z innymi elementami QBRICK ONE i sprawne przenoszenie całego zestawu.
Większa pojemność w jednym module: rozwiązuje problem rozsypujących się wkrętów, kołków i drobnych akcesoriów.
Modułowość i kompatybilność: eliminuje konieczność stosowania niepasujących organizerów dzięki łączeniu z innymi skrzyniami QBRICK ONE.
Wymiary:
- Długość: 582 mm
- Szerokość: 387 mm
- Wysokość: 131 mm
Cechy:
- Największy organizer w rodzinie QBRICK ONE – wysoka pojemność robocza przy formacie kompatybilnym z systemem.
- 12 kubełków w zestawie: 4 duże i 8 średnich do przechowywania różnorodnych drobnych elementów.
- Elastyczna uszczelka w pokrywie – ochrona zawartości przed wodą i pyłem.
- Pokrywa z poliwęglanu – trwała i odporna na codzienne użytkowanie w warsztacie i w terenie.
- Poliamidowe zapięcia – pewne zamknięcie, odporne na intensywną eksploatację.
- Poliamidowe konektory – szybkie i stabilne łączenie z innymi modułami systemu QBRICK ONE.
- Łatwy dostęp do każdego modułu – usprawnienie pracy i skrócenie czasu kompletacji elementów.
- Pełna kompatybilność z innymi organizerami i skrzyniami z linii QBRICK ONE.
Parametry:
- Kod produktu: QB230
- Marka: QBRICK
- Jednostka miary: szt
- Waga produktu: 4,507 kg
- Długość: 582 mm
- Szerokość: 387 mm
- Wysokość: 131 mm
- Liczba kubełków: 12 (4 duże, 8 średnich)
- Uszczelnienie: elastyczna uszczelka chroniąca przed wodą i pyłem
- Materiał pokrywy: poliwęglan
- Materiał zapięć: poliamid
- Materiał konektorów: poliamid
- Kompatybilność: system QBRICK ONE (łączenie z organizerami i skrzyniami z tej serii)
Zastosowanie:
- Segregacja i przechowywanie drobnych elementów: wkręty, kołki, śruby, podkładki, końcówki, bity, złączki.
- Praca mobilna i serwisowa: bezpieczny transport akcesoriów w zestawie z innymi modułami QBRICK ONE.
- Warsztat, budowa, instalacje: ochrona zawartości przed kurzem i wilgocią, szybki dostęp do potrzebnych elementów.
Organizer XL QBRICK ONE łączy dużą pojemność z modułowością, ułatwiając utrzymanie porządku w akcesoriach i komponentach. Dzięki kompatybilności całego systemu QBRICK rozwiązanie skaluje się wraz z rosnącymi potrzebami wyposażenia.
Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.