Ostrza STANLEY łamane 9mm 10szt

Szczegóły produktu

Symbol 0-11-300
Stan DUŻY
Grupa BR
W opakowaniu 10.0000
Min. do zamówienia 1.0000
Jednostka podstawowa kpl
Kategorie: STANLEY STANLEY \ Inne

Ceny

Cena netto
10,17 PLN /kpl
 
Cena brutto
12,51 PLN /kpl

Opis


Ostrza STANLEY łamane 9mm 10szt

Opis:
Ostrza STANLEY łamane 9 mm to zapasowe ostrza segmentowe do noży 9 mm, przeznaczone do precyzyjnego, czystego cięcia w lekkich i średnich pracach. Każde ostrze ma 12 segmentów, co pozwala szybko odświeżyć krawędź bez przerw na ostrzenie – wystarczy odłamać zużyty odcinek. Grubość 0,43 mm zapewnia dobry balans między sztywnością a kontrolą prowadzenia, co poprawia jakość cięcia cienkich materiałów. Komplet 10 sztuk ostrzy 9 mm STANLEY sprawdza się jako ekonomiczne i praktyczne uzupełnienie wyposażenia. Standard 9 mm pasuje do większości noży segmentowych o tej szerokości.
Krótko: precyzja cięcia, szybka wymiana ostrza, stała gotowość do pracy – to kluczowe korzyści zestawu ostrzy STANLEY 9 mm 12-segmentowych.

Wymiary:
- Szerokość ostrza: 9 mm
- Grubość ostrza: 0,43 mm

Cechy:
- 12 segmentów na ostrzu – do 12 świeżych krawędzi tnących z jednego ostrza, mniejsze przestoje i stała ostrość.
- Grubość 0,43 mm – stabilne prowadzenie cięcia przy zachowaniu wysokiej precyzji.
- Komplet 10 sztuk – praktyczne ostrza zapasowe do noża 9 mm, gotowe do uzupełnienia zapasu w warsztacie lub magazynie.
- Standard 9 mm – kompatybilne z popularnymi nożami segmentowymi 9 mm, łatwa integracja z istniejącym narzędziem.
- Wysoka powtarzalność cięcia – ostre krawędzie ograniczają strzępienie papieru i folii oraz poprawiają estetykę krawędzi.
- Szybka gotowość do pracy – łamanie zużytego segmentu przyspiesza wymianę i eliminuje konieczność ostrzenia.

Parametry:
- Kod Produktu: 0-11-300
- Wymiary: szerokość ostrza 9 mm; grubość ostrza 0,43 mm
- Marka: STANLEY
- Jednostka miary: kpl
- Waga: 0,034 kg
- Zawartość zestawu: 10 szt. ostrzy łamanych 9 mm
- Typ ostrza: łamane (segmentowe)
- Liczba segmentów na ostrzu: 12
- Przeznaczenie: zapasowe ostrza do noży segmentowych 9 mm

Zastosowanie:
- Precyzyjne cięcie papieru, kartonu, folii, etykiet, winylu, taśm i cienkich materiałów opakowaniowych w biurze, magazynie i logistyce.
- Prace wykończeniowe i dekoracyjne: docinanie tapet, folii samoprzylepnych, szablonów i wyklejek bez postrzępionych krawędzi.
- Modelarstwo i rzemiosło: dokładne nacięcia, wycinanie drobnych kształtów i detali dzięki wąskiemu ostrzu 9 mm.
- Serwis i utrzymanie ruchu: szybkie, czyste nacięcia podczas przygotowania wiązań, izolacji i opasek.
Przykładowe problemy rozwiązywane przez produkt: poszarpane krawędzie na papierze i folii – ostre segmenty STANLEY poprawiają estetykę cięcia; przestoje na ostrzenie – odłamywanie segmentu pozwala natychmiast wrócić do pracy; trudność w precyzyjnym docinaniu drobnych elementów – wąskie ostrze 9 mm ułatwia manewrowanie i kontrolę linii cięcia.

Dzięki standardowi 9 mm oraz 12-segmentowej konstrukcji ostrza STANLEY zapewniają szybkie odświeżanie ostrości i przewidywalne, równe cięcie. Komplet 10 sztuk to praktyczny wybór do bieżącej eksploatacji w firmie i w domu, z korzyścią w postaci mniejszych strat materiału i lepszej jakości wykończenia.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.