Palnik gazowy PRO+ do nabijania

Szczegóły produktu

Symbol JUN44
Stan DUŻY
Grupa XP
W kartonie 72.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
50,07 PLN /szt
 
Cena brutto
61,59 PLN /szt

Opis


Palnik gazowy PRO+ do nabijania

Opis:
Palnik gazowy PRO+ do nabijania jest przenośnym palnikiem gazowym, idealnym do różnych zastosowań. Wyposażony w zintegrowany zapłon piezoelektryczny oraz przycisk blokujący, co zapewnia bezpieczne użytkowanie. Może być nabijany zwykłym gazem do zapalniczek, co sprawia, że jest to bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie. Palnik posiada także pokrętło do regulacji siły strumienia gazu, co umożliwia dostosowanie go do indywidualnych potrzeb.

Wymiary:
- Jednostka miary: szt
- Waga produktu: 0,208 kg

Cechy:
- Zintegrowany zapłon piezoelektryczny
- Przycisk blokujący (zabezpieczający)
- Regulacja siły strumienia gazu
- Wykonany z deikaną gumy, co zapewnia pewną pracę i estetyczny wygląd
- Posiada oczko do zawieszania w kuchni czy warsztacie

Parametry:
- Kod Produktu: JUN44
- Marka: PRO-TECHNIK
- Jednostka miary: szt
- Waga produktu: 0,208 kg
- Kod Kreskowy EAN13: 5903347036815

Zastosowanie:
Palnik gazowy PRO+ do nabijania jest niezastąpiony w kuchni, domu, garażu, warsztacie oraz podczas prac modelarskich. Dzięki swojej przenośnej konstrukcji można go łatwo zabrać ze sobą i używać w różnych miejscach. Jest świetnym narzędziem do gotowania, rozmrażania, lutowania czy też rozpalania ognia na zewnątrz.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.