Pędzel kaloryferowy 63mm krajowy

Szczegóły produktu

Symbol PK63
Stan DUŻY
Grupa XP
W opakowaniu 100.0000
Min. do zamówienia 10.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
3,21 PLN /szt
 
Cena brutto
3,95 PLN /szt

Opis


Pędzel kaloryferowy 63mm krajowy

Opis:
Pędzel kaloryferowy 63 mm XL-TOOLS to zakrzywiony pędzel do malowania w trudno dostępnych miejscach, takich jak przestrzeń za grzejnikami, przy rurach, w narożnikach i we wnękach. Naturalne włosie umożliwia równomierne rozprowadzenie farby, a wydłużony, profilowany trzonek ułatwia precyzyjne prowadzenie pędzla w wąskich szczelinach. Skuwka z blachy stalowej oraz mocne klejenie włosia zwiększają trwałość i ograniczają wypadanie włosia podczas pracy z farbami emulsyjnymi, akrylowymi, lateksowymi, olejnymi, a także z klejami, gruntami i impregnatami. Produkt krajowy, dedykowany do prac remontowych i wykończeniowych, zapewnia wygodę i kontrolę aplikacji farb w miejscach, do których klasyczny pędzel nie dociera. Marka XL-TOOLS stawia tu na praktyczny kształt i uniwersalne zastosowanie – pędzel do grzejników, ościeżnic, za kaloryferem i w strefach przy instalacjach.

Bezpieczeństwo użytkowania:
Przed pracą przy grzejnikach należy upewnić się, że powierzchnia nie jest gorąca; malowanie w pobliżu nagrzanych elementów grozi oparzeniem. Metalowa skuwka i krawędzie mogą być ostre – zalecane są rękawice ochronne. Podczas używania farb rozpuszczalnikowych, klejów i impregnatów konieczna jest dobra wentylacja; unikać źródeł ognia i iskier ze względu na łatwopalne opary. Nie pozostawiać pędzla zanurzonego w rozpuszczalnikach bez nadzoru. Przechowywać z dala od dzieci. Czyszczenie prowadzić zgodnie z rodzajem farby (woda/rozpuszczalnik) i w przewiewnym miejscu.

Wymiary:
- Szerokość robocza pędzla: 63 mm

Cechy:
- Zakrzywiona konstrukcja do miejsc trudno dostępnych (za kaloryferami, przy rurach, we wnękach).
- Naturalne włosie dla równomiernego rozprowadzania farb i dobrego krycia.
- Wydłużony, profilowany trzonek poprawiający zasięg i kontrolę pracy.
- Skuwka z blachy stalowej zwiększająca trwałość połączenia włosia z trzonkiem.
- Bardzo mocne klejenie włosia – ograniczone wypadanie włókien podczas malowania.
- Uniwersalność zastosowań: farby emulsyjne, akrylowe, lateksowe, olejne, grunty, kleje, impregnaty.
- Wykonanie krajowe – dopasowane do typowych prac remontowych i wykończeniowych.
- Narzędzie pomocne przy renowacji, pracach przy ościeżnicach, kaloryferach, listwach i zakamarkach.

Parametry:
- Kod Produktu: PK63
- Marka: XL-TOOLS
- Producent: XL-TOOLS Poland
- Jednostka miary: szt
- Waga produktu: 0,053 kg
- Kod kreskowy EAN13: 5907630193827

Zastosowanie:
- Malowanie przestrzeni za grzejnikami i wokół instalacji, gdzie klasyczny pędzel nie ma dostępu.
- Aplikacja farb i impregnatów w narożnikach, przy listwach, ościeżnicach i na wąskich krawędziach.
- Prace wykończeniowe i renowacyjne w mieszkaniach, domach i obiektach usługowych, w tym poprawki punktowe w trudno dostępnych miejscach.
- Rozwiązywanie problemów takich jak: niedomalowane strefy za kaloryferem, smugi w głębokich wnękach, trudność z równomiernym położeniem farby wokół rur i przewężeń.

Dobrze wyprofilowany pędzel kaloryferowy XL-TOOLS usprawnia precyzyjne malowanie bez demontażu elementów, skracając czas pracy i ograniczając zużycie farby. To praktyczne narzędzie do zadań specjalnych w wąskich i trudnych strefach.

Instrukcja użytkowania:
1) Przygotowanie: Oczyścić i odtłuścić powierzchnię, zabezpieczyć otoczenie taśmą i folią. Wymieszać farbę zgodnie z zaleceniami producenta. 2) Aplikacja: Zanurzyć około 1/3 długości włosia, nadmiar odcisnąć o krawędź kuwety. Prowadzić pędzel krótkimi pociągnięciami, wykorzystując zakrzywienie do sięgania za grzejnik i wokół rur. 3) Przerwy w pracy: Owinąć włosie folią lub zanurzyć w odpowiednim medium, aby zapobiec wysychaniu. 4) Czyszczenie: Farby wodorozcieńczalne – myć w ciepłej wodzie z dodatkiem łagodnego detergentu. Farby i impregnaty rozpuszczalnikowe – stosować odpowiedni rozcieńczalnik/benzynę lakową, następnie domyć wodą z mydłem. 5) Pielęgnacja i przechowywanie: Wysuszyć włosie w pozycji wiszącej lub włosiem w dół, uformować końcówkę. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła i ognia.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.