Pędzel okrągły 35mm krajowy

Szczegóły produktu

Symbol 35PO
Stan DUŻY
Grupa XP
W opakowaniu 100.0000
Min. do zamówienia 5.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
5,12 PLN /szt
 
Cena brutto
6,30 PLN /szt

Opis


Pędzel okrągły 35mm krajowy

Opis:
Pędzel okrągły 35mm marki XL-TOOLS to niezastąpione narzędzie do malowania powierzchni drewnianych oraz struktur o nierównym, wypukłym kształcie. Dzięki wysokiej jakości szczecinie oraz wyprofilowanemu drewnianemu trzonkowi, pędzel zapewnia precyzyjne nakładanie farb emulsyjnych, olejnych, akrylowych oraz impregnatów. Solidna konstrukcja z blachy stalowej i tworzywa sztucznego gwarantuje trwałość i długowieczność produktu. Idealny do wszelkich prac malarskich podczas remontów, budowy i renowacji budynków.

Wymiary:
- Średnica pędzla: 35mm

Cechy:
- Wysokiej jakości szczecina
- Drewniany, wyprofilowany trzonek
- Skuwka z blachy stalowej i tworzywa sztucznego
- Przeznaczony do wszystkich rodzajów farb i impregnatów
- Trwała i solidna konstrukcja

Parametry:
- Kod Produktu: 35PO
- Marka: XL-TOOLS
- Producent: XL-TOOLS Poland
- Waga: 0,054 kg
- Jednostka miary: szt
- Kod Kreskowy EAN13: 5907630185914

Zastosowanie:
Pędzel okrągły XL-TOOLS jest idealny do wszelkich prac malarskich, szczególnie przy malowaniu powierzchni drewnianych oraz strukturalnych. Doskonale sprawdza się podczas remontów i renowacji budynków, mieszkań i domów, będąc niezastąpionym narzędziem każdego fachowca. Produkt jest również praktyczny do aplikacji impregnatów oraz farb różnego rodzaju, co czyni go wszechstronnym wyborem dla profesjonalistów i amatorów.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.