Pilnik płaski 250mm Nr3 PILPOL

Szczegóły produktu

Symbol PP2503
Stan DUŻY
Grupa XP
W opakowaniu 5.0000
W kartonie 50.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
22,33 PLN /szt
 
Cena brutto
27,47 PLN /szt

Opis


Pilnik płaski RPSa 250mm Nr3 /kraj/ PIL-POL

Opis: Pilnik płaski RPSa 250mm Nr3 marki PIL-POL to niezastąpione narzędzie dla ślusarzy oraz hobbystów zajmujących się obróbką metali, stali, żeliwa i innych twardych materiałów. Wykonany z wysokiej jakości stali hartowanej, zapewnia nie tylko wytrzymałość, ale także odporność na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki atmosferyczne. Solidny drewniany uchwyt, powlekany parafiną, zapewnia komfortowe użytkowanie oraz długotrwałą ochronę.

Wymiary:
- Długość całkowita: 35 cm
- Długość robocza: 25 cm

Cechy:
- Solidne wykonanie zapewniające długotrwałą ostrość
- Wyprofilowana, drewniana rączka dla komfortu i precyzji
- Wykonany z narzędziowej stali węglowej N12E
- Gradacja: 3 - drobna
- Produkt polski, zapakowany w etui

Parametry:
- Kod Produktu: PP2503
- Marka: PIL-POL
- Producent: XL-TOOLS Poland
- Waga: 0,322 kg
- Jednostka miary: szt
- Kod Kreskowy EAN13: 5907630112293

Zastosowanie: Pilnik płaski RPSa 250mm Nr3 marki PIL-POL jest idealnym narzędziem do precyzyjnej obróbki metali w warsztatach ślusarskich, serwisach, garażach czy na budowach. Jego precyzyjnie wykonane zęby umożliwiają szybkie i skuteczne usuwanie materiału, co pozwala na efektywną pracę nad detalami metalowymi. Dzięki solidnemu wykonaniu i ergonomicznemu uchwytowi, pilnik ten jest doskonałym wyborem zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.