Płótno ścierne arkusz SZOROTEX 36 imp cn

Szczegóły produktu

Symbol PLL36
Stan DUŻY
Grupa XL
W opakowaniu 50.0000
W kartonie 500.0000
Min. do zamówienia 50.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
0,52 PLN /szt
 
Cena brutto
0,64 PLN /szt

Opis


Płótno ścierne SZOROTEX, arkusz, granulacja 36

Opis:
Arkusz płótna ściernego SZOROTEX marki XL-TOOLS przeznaczony do intensywnego szlifowania metalu oraz skutecznego usuwania rdzy. Nasyp z tlenku glinu o granulacji 36 zapewnia szybkie zdzieranie materiału, sprawdzając się także przy obróbce PCV i w zgrubnym szlifowaniu drewna. Czarny nasyp ułatwia kontrolę zużycia podczas pracy. Rozwiązanie praktyczne dla warsztatów, serwisów i ekip utrzymania ruchu, a także do zastosowań domowych, gdzie potrzebne jest efektywne oczyszczanie i przygotowanie powierzchni.

Cechy:
- Arkusz płótna ściernego do zgrubnej obróbki i szybkiego zbierania materiału
- Granulacja 36 – efektywne usuwanie rdzy i nalotów na metalu
- Nasyp: tlenek glinu, kolor czarny
- Przeznaczenie: metal, PCV, drewno
- Linia SZOROTEX marki XL-TOOLS

Parametry:
Kod Produktu: PLL36
Marka: XL-TOOLS
Producent: XL-TOOLS Poland
Granulacja: 36
Nasyp: tlenek glinu
Kolor nasypu: czarny
Forma: arkusz
Seria/Linia: SZOROTEX
Jednostka miary: szt
Waga produktu: 0,043 kg
Kod Kreskowy EAN13: 5903347023129

Zastosowanie:
- Szlifowanie i oczyszczanie elementów metalowych
- Usuwanie rdzy z powierzchni stalowych i żeliwnych
- Obróbka PCV, wyrównywanie i matowienie
- Zgrubne szlifowanie drewna przed dalszymi etapami obróbki

To praktyczny arkusz ścierny XL-TOOLS do codziennych zadań w warsztacie i w pracy serwisowej. Dzięki agresywnej granulacji 36 skraca czas przygotowania powierzchni, co przekłada się na sprawną realizację prac.

Instrukcja użytkowania:
- Dobrać arkusz o odpowiedniej granulacji do zadania; granulacja 36 jest przeznaczona do zgrubnego zbierania materiału i usuwania rdzy.
- Oczyścić powierzchnię z luźnych zanieczyszczeń, zapewnić stabilne mocowanie obrabianego elementu.
- Szlifować równomiernymi ruchami, bez nadmiernego docisku, kontrolując postęp prac; w razie potrzeby zmieniać miejsce chwytu, aby wykorzystać cały arkusz.
- Po zakończeniu usunąć pył z powierzchni i ocenić, czy wymagane jest dalsze wygładzanie drobniejszym ziarnem.
- Stosować środki ochrony osobistej (okulary, maska przeciwpyłowa, rękawice). Przechowywać w suchym miejscu, z dala od wilgoci i źródeł zabrudzeń.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.