Opis
Płytka perforowana DMX PP12 100x200mm
Opis:
Płytka perforowana DMX PP12 o wymiarach 100x200mm to niezastąpione narzędzie do łączenia elementów konstrukcyjnych, przede wszystkim drewnianych. Dzięki wielu otworom, płytka umożliwia realizację zarówno prostych, jak i skomplikowanych połączeń, co zapewnia mocne, estetyczne i profesjonalne łączenia. Idealna do montażu wiązarów dachowych.
Wymiary:
- 100x200mm
Cechy:
- Wykonana z blachy o wykończeniu ocynkiem galwanicznym
- Posiada liczne otwory umożliwiające różnorodne zastosowania
- Łatwa w montażu przy użyciu wkrętów
Parametry:
- Kod Produktu: DPP12
- Waga produktu: 0,295 kg
- Jednostka miary: szt
- Kod Kreskowy EAN13: 5907630120380
- Producent: XL-TOOLS Poland
Zastosowanie:
Płytka perforowana DMX PP12 jest przeznaczona do łączenia elementów drewnianych, takich jak deski i belki. Doskonale sprawdza się przy montażu altan, wiat oraz wzmacnianiu narożników. Jest nieoceniona przy budowie klatek, klap i skrzyń, oferując solidne i trwałe połączenia. Dzięki niej można z łatwością zrealizować wiele projektów budowlanych i konstrukcyjnych.
Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.