Podkładka do zawiasów 50szt ocynk żółty

Szczegóły produktu

Symbol PDZ1
Stan DUŻY
Grupa XP
Min. do zamówienia 1.0000
Jednostka podstawowa pacz

Ceny

Cena netto
10,53 PLN /pacz
 
Cena brutto
12,95 PLN /pacz

Opis


Podkładka do zawiasów 50szt ocynk żółty

Nazwa produktu: Podkładka do zawiasów 50szt ocynk żółty
Kod Produktu: PDZ1
Marka: XL-TOOLS
Kolor: złoty
Materiał: stal
Wykończenie: ocynk galwaniczny
Jednostka miary: pacz
Waga produktu: 0,05 kg
Kod Kreskowy EAN13: 5907630111012

Opis:
Podkładka do zawiasów 50szt ocynk żółty to idealny produkt do regulacji i podniesienia zawiasów drzwiowych. Dzięki możliwości dodawania 1 lub więcej podkładek, możemy dopasować drzwi do pożądanej wysokości bez potrzeby ponownego montażu zawiasów w futrynie. Produkt jest łatwy w montażu.

Cechy:
- Grubość: 2mm
- Zewnętrzna średnica: 13,8mm
- Wewnętrzna średnica: 9,1mm
- Ocynk żółty
- Opakowanie jednostkowe zawiera 50 sztuk

Zastosowanie:
Podkładka do zawiasów 50szt ocynk żółty jest idealna do regulacji i podniesienia zawiasów drzwiowych, umożliwiając dopasowanie drzwi do pożądanej wysokości bez potrzeby ponownego montażu zawiasów w futrynie. Jest to praktyczne narzędzie dla osób zajmujących się montażem i regulacją drzwi.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.