Pogrzebacz wygarniacz 10 z blaszką 67cm CO

Szczegóły produktu

Symbol PGR52
Stan DUŻY
Grupa IR
W opakowaniu 10.0000
Min. do zamówienia 5.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
12,39 PLN /szt
 
Cena brutto
15,24 PLN /szt

Opis


Pogrzebacz wygarniacz 10 z blaszką 67cm CO

Opis:
Pogrzebacz/wygarniacz do pieca i kominka XL-TOOLS PGR52 to stalowe narzędzie o długości 67 cm, wykonane z pręta o średnicy 10 mm, z końcówką w formie blaszki do sprawnego wygarniania popiołu. Drewniana rączka poprawia chwyt i ogranicza przenoszenie ciepła na dłoń, a lakierowane wykończenie ułatwia utrzymanie narzędzia w czystości. Sprawdza się przy obsłudze pieców C.O., kominków i kotłów opalanych drewnem lub węglem. Marka XL-TOOLS zapewnia spójność asortymentu dla działów zakupów i łatwość prezentacji w ofertach e-commerce.
Praktyczne korzyści to szybsze czyszczenie paleniska, bezpieczniejsze przesuwanie rozżarzonych elementów i precyzyjne formowanie żaru. Wygarniacz z blaszką rozwiązuje typowe problemy: zapchany ruszt, rozsypujący się popiół podczas wybierania oraz utrudnione ustawienie polan przy rozpalaniu. To solidny pogrzebacz do pieca CO 67 cm i funkcjonalny zgarniacz do popiołu z blaszką dla domowych i warsztatowych zastosowań.

Wymiary:
- Długość całkowita: 67 cm
- Średnica pręta: 10 mm

Cechy:
- Blaszka na końcu roboczym do szybkiego wygarniania popiołu i wyrównywania żaru, co skraca czas czyszczenia paleniska.
- Pręt stalowy 10 mm zapewniający sztywność i odporność na odkształcenia podczas pracy w wysokiej temperaturze.
- Drewniana rączka zwiększająca komfort i pewność chwytu, ograniczająca przewodzenie ciepła.
- Lakierowane wykończenie ułatwiające czyszczenie powierzchni i ograniczające przywieranie pyłu.
- Prosta, jednoczęściowa konstrukcja ułatwiająca użytkowanie i przechowywanie w pobliżu pieca lub kominka.
- Uniwersalne zastosowanie: kominki, piece i kotły C.O., paleniska warsztatowe oraz grillowe.
- Przydatny do precyzyjnego przesuwania polan, rozgarniania żaru i udrażniania rusztu bez kontaktu dłoni z wysoką temperaturą.
- Rozwiązania typowych trudności: wybieranie popiołu z narożników paleniska, poprawianie położenia rozgrzanych kawałków drewna, wygodne oczyszczanie rusztu w kotle C.O.

Parametry:
- Kod Produktu: PGR52
- Marka: XL-TOOLS
- Producent: XL-TOOLS Poland
- Jednostka miary: szt
- Waga produktu: 0,5 kg
- EAN-13: 5907630135506
- Materiał: stal
- Rączka: drewno
- Wykończenie powierzchni: lakier
- Końcówka robocza: blaszka do wygarniania popiołu
- Przeznaczenie urządzenia grzewczego: kominki, piece i kotły C.O.

Zastosowanie:
- Wygarnianie popiołu z kominków i pieców C.O., w tym z narożników i trudno dostępnych miejsc.
- Przesuwanie oraz układanie rozżarzonych polan i brykietu bez ryzyka poparzenia dłoni.
- Udrażnianie i wyrównywanie rusztu w kotłach, poprawianie cyrkulacji powietrza i stabilizacji płomienia.
- Szybkie porządkowanie paleniska przed ponownym rozpaleniem, także w zastosowaniach warsztatowych i grillowych.

Narzędzie XL-TOOLS PGR52 łączy prostą konstrukcję z funkcjonalną blaszką, co przyspiesza codzienne prace przy piecu i kominku. Solidny pręt 10 mm oraz wygodna rączka drewniana sprawiają, że to praktyczny wybór do domowych i profesjonalnych zastosowań w ogrzewnictwie. W opisach e-commerce łatwo pozycjonuje się jako pogrzebacz do pieca CO 67 cm oraz wygarniacz do popiołu z blaszką XL-TOOLS.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.