Pojemnik elastyczny FLEXI z uszami 55 zielony fluo

Szczegóły produktu

Symbol RHX1255
Stan DUŻY
Grupa XP
W opakowaniu 12.0000
Na palecie 384.0000
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
36,00 PLN /szt
 
Cena brutto
44,28 PLN /szt

Opis


Pojemnik elastyczny FLEXI z uszami 55 zielony fluo

Opis:
Pojemnik elastyczny FLEXI o pojemności 55 litrów to wszechstronny i praktyczny element wyposażenia każdego domu i ogrodu. Dzięki swojej elastycznej konstrukcji jest idealny do różnych zadań, takich jak przenoszenie, mieszanie, przelewanie, sortowanie, przechowywanie, mycie, pranie oraz prace ogrodowe. Wykonany z bezpiecznego dla ludzi i zwierząt tworzywa, gwarantuje trwałość i wytrzymałość na poziomie 120 kg. Wyposażony w dwa solidne uchwyty, jest łatwy do przenoszenia nawet jedną ręką. Produkt marki XL-TOOLS charakteryzuje się odpornością na mróz i promieniowanie UV, co czyni go niezawodnym w każdych warunkach pogodowych.

Wymiary:
- Pojemność: 55L
- Szerokość góra: 55cm
- Szerokość podstawy: 44,5cm
- Wysokość: 35cm

Cechy:
- Elastyczny i lekki
- Wytrzymałość 120 kg
- Dwa solidne uchwyty
- Odporność na mróz i UV
- Łatwy w czyszczeniu
- Wykonany z bezpiecznego tworzywa

Parametry:
- Kod Produktu: RHX1255
- Marka: XL-TOOLS
- Producent: XL-TOOLS Poland
- Waga: 1,4 kg
- Jednostka miary: szt
- Kod Kreskowy EAN13: 5903347036334

Zastosowanie:
Pojemnik elastyczny FLEXI 55L doskonale sprawdzi się w codziennych obowiązkach domowych i ogrodowych. Dzięki swojej pojemności i wytrzymałości idealnie nadaje się do przechowywania różnorodnych przedmiotów, sortowania odpadów, a także jako pomoc przy pracach ogrodniczych, takich jak zbieranie liści czy przenoszenie ziemi. Jest niezastąpiony w procesach związanych z myciem i praniem, oferując wygodę użytkowania w każdej sytuacji.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.
;
© SolEx B2B