Szczegóły produktu

Symbol PLN2
Stan DUŻY
Grupa IR
Jednostka podstawowa szt

Ceny

Cena netto
95,24 PLN /szt
 
Cena brutto
117,15 PLN /szt

Opis


Promiennik gazowy Radek (okrągły) PBP

Opis:
Promiennik gazowy Radek (okrągły) PBP to przenośne źródło ogrzewania, idealne do użytkowania w turystyce oraz w warunkach polowych na otwartej przestrzeni. Może być również wykorzystywany na budowach. Produkt jest przeznaczony do korzystania z gazu propano-butanowego technicznego.

Cechy:
- Moce cieplnej palnika wynoszącej 1,8 kW
- Średnie zużycie gazu wynoszące 0,145 kg/h +/- 30%

Parametry:
- Kod Produktu: PLN2
- Rodzaj gazu: propano-butan techniczny
- Ciśnienie gazu: od 0,05 do 0,5 MPa
- Temperatura użytkowania: od +5°C do +40 °C
- Waga: 0,346 kg
- Jednostka miary: szt

Zastosowanie:
Promiennik gazowy Radek (okrągły) PBP zapewnia skuteczne i praktyczne źródło ogrzewania w różnych warunkach. Może być wykorzystywany podczas aktywności turystycznych na świeżym powietrzu, podczas biwakowania czy wędkowania. Idealnie sprawdzi się również na placach budowy, zapewniając ciepło i komfort podczas wykonywania prac.

Przykładamy dużą wagę, aby prezentowane dane były prawidłowe, a zdjęcia aktualne. Jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.
Zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Ich używanie, publikowanie, przetwarzanie bez pisemnej zgody iRMA Tomasz Matoga Spółka Komandytowa stanowi naruszenie prawa.
Uwagi dotyczące sposobu wysyłki są orientacyjne i finalnie mogą się zmienić w zależności od ilości i gabarytów zamawianych produktów.